Vánoční výzdoba

S vánočními svátky se pojí celá řada tradic, které vycházejí z pohanské mytologie a křesťanského náboženství. Dnes mnohdy ani neznáme původ těchto tradic, přesto Vánocům dodávají zajímavé a symbolické kouzlo. Stejně jako k těmto svátkům patří balení vánočních dárků, tak i vánoční výzdoba a tak si každý rok připravujeme vánoční dekorace pro celý interiér domu.

Vánoční výzdoba v jídelně v chatě
Dekor

Ty pravé Vánoce

Češi vánoční tradice milují. Skoro každý touží po nazdobené domácnosti a neváhají utratit nemalé peníze za vánoční výzdobu.

FOTO JANA ARDANOVÁ
Hand Made

Vánoční stromeček z palet

Ozdobený dřevěný stromeček je vkusnou vánoční dekorací. Může doplňovat nebo i nahradit ten tradiční – v případě, že si nepotrpíte na klasický vzhled. Pokud ho navíc upevníte na stěnu, nehrozí žádné pády. Nemalou výhodou je, že zabere jen minimum místa.

FOTO JIŘÍ VANĚK
Novinky

Tipy na vánoční dárky z redakce HOME

Protože jsme přemýšleli, jak netradičně přistoupit k vánočnímu číslu, rozhodli jsme se pro vás nachystat náš osobní seznam dárků. Věci krásné i praktické, které se nám líbí − takové, které si plánujeme koupit, i ty, které si asi nikdy nekoupíme. Vychytávky, které nás zaujaly, nápady, které nás pobavily…

Dekor

Tip nejen na vánoční dekoraci

Třpytky jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc apohádkové zimní krajiny. Toužíte-li po jedinečné atmosféře iusebe doma, oceníte spárovací hmotu Kerapoxy Design střpytivým efektem od společnosti Mapei.