Velux

Velux venkovní rolety
Rekonstrukce domu

Střešní okna jsou kompletní díky venkovnímu stínění

Střešní okno v parném létě bez venkovního stínění, to je jako džus bez ledu. Napijete se, ale k dokonalému osvěžení ještě něco chybí. Se střešními okny to je podobné, samotná plní svůj účel, ale až s venkovním stíněním jsou připravena zvládat i nápor slunečních paprsků. Venkovní rolety, lehké venkovní rolety či markýzy VELUX jsou oním posledním dílkem, který funkčnost střešních oken dotáhne k dokonalosti.

střešní okno velux
Dům

Zapojte se do soutěže: Vyhrát můžete střešní okna! Jak?

Společnost VELUX zahájila časově omezenou výherní akci: Zájemci o nová střešní okna se od 2. dubna až do 3. května 2024 mohou registrovat na  http://www.velux.cz/soutez. V kontaktním formuláři pouze potvrdí souhlas s podmínkami soutěže. Následně je zkontaktuje zákaznický servis společnosti VELUX, poradí jim s výběrem výrobků i postupem výměny starých oken za nová a propojí je s doporučenou montážní firmou. Počínaje 8. dubnem vylosuje VELUX každé pondělí tři výherce, kteří mohou získat až 10 střešních oken vč. montážních doplňků v celkové hodnotě do 100 tisíc korun. Losovat se bude celkem pětkrát, naposledy 6. května.

Dětský pokoj se střešním oknem
Novinky

Opravte si dům se střešními okny VELUX se státní dotací

Zálohová platba před vlastní realizací doprovázená nově i možností výhodného úvěru za „poloviční“ úrok –  tak stát vylepšil podmínky dotace Oprav dům po babičce od letošního ledna. Smyslem je pomoci s financováním rekonstrukcí starších domů zejména mladým rodinám, které nemají našetřeny statisíce.

VELUX_Světlík_ID10145716_KITCHEN_HORIZONTAL_FRW_200x60_v5_no_blinds
Rekonstrukce domu

Pozvěte si domů více denního světla než kdy dříve: Oceněné portfolio světlíků VELUX se rozšiřuje o větší velikosti

Připravte se na více světla ve vašich domovech! Po úspěšném loňském představení nové generace světlíků, které získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award, společnost VELUX s potěšením oznamuje rozšíření svého portfolia a představuje tři další maxi velikosti obdélníkových tvarů 150x80 cm, 150x120 cm a 200x60 cm. T. Tyto nové rozměry umožní architektům snít a navrhovat „ve velkém“ a majitelům domů vytvoří prosvětlený obytný prostor s moderní a elegantní estetikou.

Kids_Day_Atmosphere-4_high
Rekonstrukce domu

Obytné podkroví významně uspoří finance 

Pokud cítíte, že vám jsou vaše obytné prostory příliš malé a potřebujete je zvětšit, máte několik možností. Přestěhovat se, pustit se do nové přístavby nebo… nadstavby. Bydlíte-li v domě se šikmou střechou, v úvahu přichází přestavba podkroví. Jeho zobytnění s sebou přináší zlepšení životní situace, efektivní využití prostoru, šetření energií a zvýšení hodnoty nemovitosti.

VELUX_koupelma_po_ID10071563_130326-01-XXL (kopie)
Rekonstrukce domu

Vyhrajte střešní okna VELUX v hodnotě až sto tisíc korun

Od poloviny října do poloviny listopadu bude každý týden společnost VELUX losovat tři výherce střešních oken VELUX. Každý z výherců může získat až 10 střešních oken vč. montážních doplňků v celkové hodnotě do 100 tisíc korun.

VELUX Podkroví
Novinky

Pochlubte se fotkou podkroví, můžete inspirovat i vyhrát

Máte dobrý pocit z toho, jak jste si přestavbou podkroví rozšířili prostor pro život? Užívá si váš teenager konečně samostatný pokoj plný přirozeného světla a čerstvého vzduchu? Nebo se ukládáte k spánku v nové pohodlné ložnici, namísto dosavadního rozkládání sedačky v obýváku?

Novinky

Soutěžní kvíz s názvem Umíte udržet sluneční paprsky pod kontrolou? zná vítěze

Společnosti Velux spolu s vydavatelstvím Jaga vyhlásili v srpnu tohoto roku soutěžní kvíz Umíte udržet sluneční paprsky pod kontrolou? Každý, kdo se zapojil do kvízu, soutěžil o inteligentní systém VELUX ACTIVE with NETATMO, roční předplatné časopisu HOME a roční předplatné časopisu Recepty prima nápadů.

Novinky

Kvíz: Umíte udržet sluneční paprsky pod kontrolou?

Slunce a jeho denní světlo jsou nenahraditelné, o tom není pochyb. Ale v dnešní době až 90 % času trávíme v interiéru. Proto je důležité obývat a užívat dostatečně prosvětlené domy. Avšak se světlem přichází i teplo. Rok od roku bývají letní horka běžnější, a tak se musíme chránit. Víte, kolik denního světla potřebujete a zároveň jak ve svém domě udržet sluníčko pod kontrolou? Otestujte se.

obývací pokoj
Novinky

Soutěžní kvíz Umíte skutečně zdravě bydlet? zná vítěze

Společnost VELUX spolu s vydavatelstvím Jaga vyhlásili v březnu tohoto roku soutěžní kvíz Umíte skutečně zdravě bydlet? o tablet Lenovo TAB M10 Plus, roční předplatné časopisu Recepty prima nápadů a roční předplatné časopisu HOME. Soutěž byla určena pro všechny, kteří si chtěli prověřit své znalosti o zdravém bydlení.