venkovní kuchyně

Venkovní kuchyně Představte si jarní nebo letní dny s terasou, venkovní kuchyní, v zahradě, s příjemnou atmosférou během ideálního víkendu stráveného s rodinou a přáteli. Je to i vaše představa o perfektně stráveném odpočinku během teplých dnů? Venkovní kuchyně nabízejí mnoho možností pro společenské akce, posezení či oslavy. Přečtěte si více v našich článcích.

Typická venkovská kuchyň s drevěným stolem
Kuchyně

Působivá venkovská kuchyň pro všechny milovníky starých dob

Domek Danky a Luboše je přesně tím místem, kde se okamžitě cítíte jako doma a odkud se jen těžko odchází. A jejich venkovská kuchyň je prototypem slovního spojení „srdce domova“.

Návštěvy domů

Malý dům se čtyřmi podlažími má na střeše venkovní kuchyň

Svěží malý dům se světle modrou fasádou a čistým stylovým interiérem zapůsobí mezi ostatními domy v ulici na první pohled.

venkovní kuchyně
Realizace zahrad

Jak na vlastní venkovní kuchyni

Jste vášniví kuchaři a v kulinářských kreacích vám nezabrání ani letní horka? Potom jste zřejmě adepti na vybudování pěkné venkovní kuchyně, kde vás bude při vaření ovívat čerstvý vánek. Vaší odměnou bude příjemný zážitek pro vás i vaše strávníky, kteří si na vaše kuchařská kouzla počkají pod širým nebem klidně o chvilku déle.

Relax v zahradě

Jak postavit letní kuchyň na zahradě

Prostor na pomezí lesa a zahrady byl majiteli rodinného domu hojně využíván ke grilování u přírodního ohniště. Blízkost lesa a chladivý stín stromů dělaly z koutu pozemku vyhledávané místo k odpočinku především v létě i přesto, že zadržoval vlhkost a byl často velmi podmáčený.

Terasa nebo byt? Aneb jak se zabydlet venku
Návštěvy domů

Terasa nebo byt? Aneb jak se zabydlet venku

Na střeše jednoho z montrealských domů vznikla obytná terasa, za jejíž dispozici i provedení by se nemusel stydět žádný byt. Je tu vše, co byste mohli k životu potřebovat. A navíc neustále čerstvý vzduch a spousta zeleně.