vestavena skrin

Pokud plánujete v bytě či domě schody nebo se pouštíte do jejich rekonstrukce, zvažte úložné možnosti, které skýtá jejich rafinované řešení. (foto: www.krasneschody.cz)
Nábytek

8 tipů, jak prakticky vyřešit ukládání

Vše, co kromě své funkce ještě poskytuje službu úschovy, je k nezaplacení. Dělicí stěny prakticky rozčlení otevřený interiér, zároveň poskytnou azyl knihám, kompaktním diskům, ale třeba také suvenýrům, pokojovým rostlinám nebo drobným domácím mazlíčkům v teráriích a akváriích. Postele s úložným čelem a rámem skryjí peřiny, polštáře, ložní prádlo, ale třeba také časopisy nebo úřední dopisy a dokumenty, které si čtete večer před spaním.

Design interiérů

Mít tak svou vlastní šatnu!

Není to ani tak bezstarostný život v tepajícím New Yorku, víkendové tahy s kamarádkami nebo zástupy obdivovatelů, co závidíme hlavní hrdince kultovního seriálu Sex ve městě. Ta místnost má pár metrů čtverečních a vcelku jednoduché vybavení. Mít tak svou vlastní šatnu!

Novinky

Štědrý oslavenec

V roce 2010 slaví společnost INDECO výročí 15 let na trhu. Pro zákazníky je na každý měsíc připraveno několik zajímavých benefitů, mezi kterými si mohou v daném období vybrat.