Štědrý oslavenec

21. 05. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

V roce 2010 slaví společnost INDECO výročí 15 let na trhu. Pro zákazníky je na každý měsíc připraveno několik zajímavých benefitů, mezi kterými si mohou v daném období vybrat. Na měsíc červen připravila společnost INDECO […]

V roce 2010 slaví společnost INDECO výročí 15 let na trhu. Pro zákazníky je na každý měsíc připraveno několik zajímavých benefitů, mezi kterými si mohou v daném období vybrat.

Na měsíc červen připravila společnost INDECO 15procentní slevu na celou zakázku při nákupu vestavěné skříně. Stejnou slevu mohou zákazníci využít při objednávce kuchyně na míru. INDECO nabízí vestavěné skříně v široké nabídce barevného i materiálového. Variabilita vnitřního uspořádání a četné variace doplňků umožňují splnění i těch nejnáročnějších požadavků na řešení úložných prostor. V letošním roce přichází INDECO s novou kolekcí kuchyní na míru, které nabízí hned ve třech řadách – od minimalistických kuchyní S, přes řadu M až po prostorově neomezené kuchyně XL (obr.). Do jakékoliv prodejny můžete přijít pouze s přibližnými rozměry a představou a odborní poradci vám zdarma na místě vytvoří náhled v 3D grafickém vizuálu.

Více informací na www.indeco.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: byt interier vestavena skrin
Sdílejte článek

Diskuze