Reklama
Vířivky v novém designu

Vířivky v novém designu

Na českém trhu působí jediný výrobce vířivek, který zaměstnává vlastní autory a ovlivňuje i světové trendy. Každý model značky USSPA  vzniká na kreslicích prknech českých designerů zkušených přímo ve specifickém oboru spa a vyvíjí  ho tým zapálených lidí s ohledem na dlouholetou znalost požadavků zákazníků. Letos, při příležitosti 20. výročí založení, uvedla značka USSPA novou generaci vířivek unikátní jak vzhledově, tak po stránce technologií.

Jak vybrat vířivku pro interiér

Jak vybrat vířivku pro interiér

Jednou z prvních překážek, na kterou lidé, pomýšlející na koupi vířivé vany narazí, je prostor. V povědomí totiž přetrvává názor, že vířivá vana je výsadou zahrad, venkovních teras a luxusních domů. Jenže to už dávno není pravda. Dokážeme vám, že své místo najde klidně i v běžném českém bytě.

Trendy ve světe domácího wellness

Trendy ve světe domácího wellness

Koupelna už dávno není místem, kde se snažíme trávit jen tolik času, kolik je nezbytně nutné. Nabývá obývákových rozměrů, plní se důmyslně navrženým nábytkem a dělá všechno pro to, abychom si pobyt v ní co nejvíc vychutnali. Proč jezdit do lázní, když všechno, co nám nabízejí, můžeme mít v jediné místnosti. Vítejte ve světě domácího wellness!

Hvězdný Solitaire

Revoluční novinka českého výrobce vířivek, společnosti USSPA, ještě stále nebyla oficiálně uvedena do prodeje a již má na svém kontě druhé zahraniční ocenění! Po prestižní ceně z největšího světového veletrhu Piscine v Lyonu nyní přichází cena z Německa.