Odpadkový koš jako stylový doplněk do domácnosti?

13. 02. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Brabantia se dlouhodobě zabývá vývojem odolných a funkčních, ale také estetických odpadkových košů, které zvenku připomínají spíše designový doplněk než cokoliv souvisejícího s odpadem. Novinkou v sortimentu odpadkových košů je řada Slide Bin, která […]

Společnost Brabantia se dlouhodobě zabývá vývojem odolných a funkčních, ale také estetických odpadkových košů, které zvenku připomínají spíše designový doplněk než cokoliv souvisejícího s odpadem.

Novinkou v sortimentu odpadkových košů je řada Slide Bin, která potěší zejména ty, kterým k srdci nepřirostlo otevírání koše s pomocí pedálu. Pro Slide Bin je totiž typické speciální víko, které koš otevře nepatrným pohybem vaší ruky, aniž byste se museli dotknout obsahu koše. Pokud je to potřeba, víko zůstane otevřené, standardně je však navrženo tak, aby se automaticky samo zavřelo, a to zcela bezhlučně.

Možnosti umístění
Koš může být umístěn klasicky na podlaze (díky ochrannému kroužku na jeho dně nehrozí její poškození a koš stojí stabilně na svém místě) nebo je možné jej zavěsit na stěnu, například vedle umyvadla v koupelně. To se týká zejména praktické pětilitrové varianty, která je uzpůsobena právě k odkládání papírových utěrek či vatových tamponků, které se v koupelně hromadí velmi rychle. Neopominutelnou výhodou je úspora místa na podlaze.

Snadná údržba
Koše Slide Bin lze snadno vyprázdnit i čistit, víko je odnímatelné, takže můžete pohodlně vyměnit odpadkový pytel, který díky konstrukci koše nevytváří nevzhledné záhyby přes koš, nýbrž je schován uvnitř. S košem se dá snadno manipulovat, i když je plný, a to díky robustnímu zadnímu držadlu.
Stejně jako ostatní koše Brabantia, i Slide Bin jsou vybaveny desetiletou zárukou, které je možné docílit jen díky kvalitě materiálu a preciznosti jeho zpracování. Pro různé účely použití Brabantia nabízí také dvě velikosti – menší „koupelnový“ 5litrový a velký 45litrový koš, vhodný například do kuchyně či pracovny. Pro oba koše Brabantia vyrábí také odpadkové pytle v náležitých velikostech.

Pedal Bins mají nový pedál

Novinku však nepředstavují pouze koše Slide Bin, ale také inovativní úprava pedálových košů Pedal Bin. Namísto plastových pedálů se designéři rozhodli pro estetičtější a trvanlivější nerezovou ocel, která košům dodává jednotný design a samozřejmě i vyšší odolnost. Vybírat opět můžete z mnoha variant, ovšem ať už se rozhodnete pro jakoukoliv, s ocelovými pedály skutečně „nešlápnete vedle“.
S koši Brabantia si můžete být jisti jeho dlouhotrvající kvalitou a neměnným vzhledem po dlouhá léta, stejně tak odolností vůči poškození způsobenému opakovaným otevíráním a zavíráním víka. Rozmanitost typů i barev košů je obšírná, nezbývá tedy nic jiného, než si najít ten svůj.

Kategorie: Novinky Styl
Tagy: domacnost kuchyň
Sdílejte článek

Diskuze