Již 20 let Vám pomáháme zařizovat Vaše domovy a kanceláře

Již 20 let Vám pomáháme zařizovat Vaše domovy a kanceláře

22. 01. 2019 Sdílet

Pro nás jsou podlahové krytiny ta nejvýznamnější a nejdůležitější věc v celém bytě a správný výběr je velmi důležitý. Snažíme se vám být při tak důležitém výběru co nejblíže a proto nás naleznete již v 58 prodejnách po celé České Republice. Dobře víme, že dům se může stát domovem, jen když je vněm správné prostředí a to je otázka použití těch správných materiálů na správném místě.

Takový celoplošný koberec vám zajistí ten správný komfort, protože jejich nabídka obsahuje nejrůznější barvy, struktury a vzory, které vám pomohou nádherně sladit koberec se záclonami, tapetami, malbou a nábytkem atd… Pokud chcete proměnit dům či byt na útulný domov, nejlepší volbou je celoplošný koberec.

To ví přeci každé malé dítě!

ZDROJ KOBERCE BRENO

ZDROJ KOBERCE BRENO

Každý přeci raději vidí své děti, jak si hrají na měkkém huňatém koberci, než na tvrdé studené podlaze. Pokud máte doma děti opravdu malé a učí se teprve chodit, tak jedním ze způsobů, jak zamezit případným uklouznutím a pádům je položit celoplošný koberec a i když se přeci jen nějaký ten pád objeví, určitě bude na koberci mnohem měkčí. Pokud tedy i vy uvažujete o koupi celoplošného koberce do dětského pokoje a nevíte si rady, nechte se inspirovat na našich provozovnách, kde vám ochotně při výběru pomohou našiprofesionálně proškolený zaměstnanci. Jako tradiční zástupce celoplošných koberců do dětských pokojů, jsme si pro vás vybrali nádherný koberec s pohádkovou tématikou MINIONS FACTORY, který rozzáří očka každému dítěti. Pokud se řadíte mezi ty více odvážné a barvy vám nejsou cizí, máme tu pro vás hned několik zajímavých celoplošných koberců. Mezi divoké a pestrobarevné stálice naší kolekce patří bezesporu celoplošné koberce Expo a Typhoon, které zaujmou nejen svými barvami ale i zajímavými tvary, které jsou nepřehlédnutelné.Jako inspiraci vám i zde nabízíme několik pěkných koberců, které byste v dětském pokoji nečekali, ale i přesto vypadají ve spojení s interiérem nádherně, jako například Luton, který zaujme svou nevšední strukturou nebo například objektové čtverce, které můžete kombinovat s mnoha barvami a jejich výměna při nějaké té nehodě, která je u dětí velice častá, se dají jednotlivé díly bez velké námahy vyměnit.

ZDROJ KOBERCE BRENO

ZDROJ KOBERCE BRENO

Kusové koberce

Nesmíme však opomenout na velice rychle šířící se oblibu dětských kusových koberců, které jsou v poslední době neodmyslitelnou součástí dětského pokoje. Nabídka dětských koberců je široká a plná barev, druhů, velikostí i použitých materiálů. Pokud chcete jen doladit dětský pokoj o dětskou pohádkovou postavičku, roztomilá zvířátka či jen přidat pár barev, nenínic lepšího než si vybrat ten pravý kusový koberec.

Jako inspiraci jsme si pro vás z naší široké škály zboží dovolili vybrat pár velice pěkných kusových koberců, které potěší každé malé dítko.

ZDROJ KOBERCE BRENO

ZDROJ KOBERCE BRENO

PVC

Pokud máte doma malého umělce, který má raději koberce než omalovánky a každé jídlo vám skončí na podlaze a vás už nebaví denně čistit koberec, pak vám nezbývá nic jiného než pořídit do dětského pokoje PVC či vinyl. Nechce se vám veselý či pěkně barevný koberec vyměnit za nevzhledné lino, které si pamatujete ještě z dob minulých?

Dnes už se PVC, jako bývala ve starých panelových domech, obávat nemusíte. Dříve bylo na výběr z hlediska barev a dekorů velmi málo variant a leckdy nebylo ani z čeho vybírat a to nemluvě o šířích, které byly pouze universální a nic jiného než nastavovat vám nezbývalo. PVC však prošly dlouholetou technologicky náročnou proměnou. Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství PVC v různých šířkách, které nabízíme od 1m až do neuvěřitelných 5m. Co se týče nepřeberného výběru barev ty se dnes snad ani nedají spočítat. V široké škále dekorů, které garantují stálobarevnost, najdete jak jednobarevné varianty, tak oblíbené imitacenejen dřeva, kamene a dlažby.

Na vzhledu přeci záleží, neméně důležitá je však nezávadnost pro vás a vaše okolí! Legislativní požadavky i vlastní zájem renomovaných výrobců podlahových krytin vedou k výrobě podlah, které jsou zdravotně nezávadné. Emise plastifikátorů (změkčovadel, pouze netoxických) u nich mnohdy dosahují nižší úrovně, než jakou předepisují přísné normy například pro dětské hračky s příměsí PVC. PVC podlahy jsou antibakteriální, antistatické a kromě fyzické zátěže jsou odolnější vůči poničení, poškrábání, nárazům. Významným kritériem při výběru podlahy je samozřejmě náročnost údržby, ani zde vás tyto produkty nezklamou. Odolávají nečistotám a jsou tudíž velmi snadno udržovatelné, díky ochranné vrstvě PUR vám stačí pouze čistá voda, což výrazně snižuje náklady na údržbu krytiny v jejím životním cyklu.

Těšíme se na vaši návštěvu na kterékoliv prodejně, kde se o vás postará profesionálně vyškolený personál.

Váš tým Koberce BRENO

eshop.breno.cz/detske-kusove-koberce/c-328/

www.BRENO.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

Kategorie: Trendy
Tagy: koberce Kusové koberce podlahové krytiny PVC
Sdílejte článek