Reklama
Víte, jak se podomácku a bez chemie zbavíte mravenců?

Víte, jak se podomácku a bez chemie zbavíte mravenců?

Jen co vyjde slunce a oteplí se, má nejedna domácnost problémy s mravenci. Netýkají se jen rodinných domů či chat, ale i panelákových bytů, především v nižších poschodích. Mravencům však nedělá problém dostat se i výše, pokud mají vhodné podmínky. Víte, jak se jich ekologicky zbavit?

Proč se vyplatí sbírat medvědí česnek?

Proč se vyplatí sbírat medvědí česnek?

Listy medvědího česneku jsou vitamínovou bombou, kterou oceňují nejen lidé, ale i zvířata. Jak z názvu vyplývá, v oblibě ho mají medvědi. Když se vzbudí ze zimního spánku, je jednou z prvních rostlin, které vyhledávají – právě kvůli výživovým hodnotám. Pochutnají si na něm i divočáci. Důvodů, proč bychom ho měli zařadit do našeho jarního jídelníčku, je hned několik.

Terasa u rodinného domu

Terasa u rodinného domu

Terasa patří k základním technickým prvkům rodinného domu. Její tvar a velikost jsou limitovány rozměry nejen domu, ale hlavně pozemku, a požadavky na užívání.

Zapuštěný bazén v 7 krocích

Zapuštěný bazén v 7 krocích

Za dobrou cenu se dá bazén pořídit především v prvních měsících roku. Kromě toho, že bazén koupíte výhodněji, budete mít navíc i dostatek času na jeho instalaci a zprovoznění. Start sezony a příchod prvních teplých dní, které jsou už vhodné ke koupání, tak určitě nezmeškáte.

Péče o užitkovou zahradu bez chemie

Péče o užitkovou zahradu bez chemie

Nastává doba, kdy bude třeba opět na novou sezonu připravit zeleninové záhony. Je jen na vás, jakou cestu zvolíte, jestli tu přírodní nebo takovou, která se neobejde bez syntetických hnojiv. Není ovšem nic jednoduššího, než si poradit pouze s přírodními materiály, díky kterým vaše záhony zajistí perfektní podmínky pro růst plodin.

Pracovní oblečení na zahradu a do dílny

Pracovní oblečení na zahradu a do dílny

Fyzická práce na zahradě nebo v dílně je dobrým způsobem, jak si odpočinout po namáhavé mentální činnosti, nebo celoživotním a zároveň užitečným koníčkem. Aby vše začalo i skončilo s radostí, není od věci si pořídit vhodné pracovní oblečení od značky engelbert strauss, které vás ochrání před drobným i větším poraněním, zvládne rozmary počasí  a bude vám i slušet.