Reklama
Pracovní oblečení na zahradu a do dílny

Pracovní oblečení na zahradu a do dílny

Fyzická práce na zahradě nebo v dílně je dobrým způsobem, jak si odpočinout po namáhavé mentální činnosti, nebo celoživotním a zároveň užitečným koníčkem. Aby vše začalo i skončilo s radostí, není od věci si pořídit vhodné pracovní oblečení od značky engelbert strauss, které vás ochrání před drobným i větším poraněním, zvládne rozmary počasí  a bude vám i slušet.

Jak se rodí vánoční stromky v Hornbachu

Jak se rodí vánoční stromky v Hornbachu

Vánoční stromky NORDMANNgold jsou k dostání pouze v HORNBACHU. Všechny stromky pocházejí z produkce certifikovaných závodů a jsou pěstovány s ohledem na zdravé životní prostředí. Jaký je jejich osud a co všechno musí splnit, než se dostanou k vánočního zdobení? To se vám snaží přiblížit HORNBACH.

Připravte si půdu na jarní výsadbu

Připravte si půdu na jarní výsadbu

Po sezónním plození, kdy jste už některou úrodu sklidili a na některou dojde velmi brzy, je půda vyčerpaná. Aby se dostala do kondice a v dalším roce byla připravena postarat se o to, aby se vaše zahrada zazelenala a rozkvetla, musíte ji na podzim hýčkat. Začít můžete už v září.

Okrasné kvetoucí keře v zahrade

Okrasné kvetoucí keře v zahrade

Vedle stromů jsou keře důležitou součástí zahradního prostoru. Vybrat si můžete druhy kvetoucí na jaře, v létě, či dokonce během zimy. V široké nabídce keřů najdete i mnoho vzácnějších druhů, díky nim získá vaše zahrada punc jedinečnosti.