V záři reflektorů

V záři reflektorů

13. 01. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Tentokrát středem pozornosti nebudou hollywoodské hvězdy na červeném koberci, ale vaše zahrada, bazén či terasa. Ve svitu moderních technologií získávají na působivosti a nabízejí neopakovatelnou atmosféru pro večerní párty s přáteli nebo posezení nad sklenkou […]

Tentokrát středem pozornosti nebudou hollywoodské hvězdy na červeném koberci, ale vaše zahrada, bazén či terasa. Ve svitu moderních technologií získávají na působivosti a nabízejí neopakovatelnou atmosféru pro večerní párty s přáteli nebo posezení nad sklenkou vína.Foto: EGLO

Stylová venkovní svítidla Tuli získala už řadu ocenění z oblasti designu. Stojací lampa Tuli 1951 a stolní lampička Tuli 1971 mají hliníkové stojany, stínítka z odolného plastu lze podle chuti obměňovat. Navíc si je můžete nechat potisknout vlastním vzorem nebo logem.
Cena: 5 994 Kč, resp. 2 574 Kč
Prodává www.led-zahrada.cz.Odolnost, úspora, vodotěsnost – takové jsou výhody zapuštěných podlahových svítidel OSRAM AQUALED. Měkké světlo se dá využít k nasvícení architektonických detailů, díky možnosti výběru barvy diod (modrá či bílá) a materiálu vrchního kroužku (chrom nebo žula) splyne s jakýmkoli okolím.
Cena: od 800 Kč

Světelný podstavec je především dekorativní záležitostí a lze ho použít jako např. svítící podstavec pod květináč nebo jen jako světelný objekt na terase či v zahradě.
Cena: 2 550 Kč
Prodává www.led-zahrada.cz.

NOVINKA: Zahradní svítidla OSRAM Noxlite LED Garden Spots Mini jsou vybavena nejnovější LED technologií, díky níž mají dlouhou životnost, vysokou energetickou účinnost a extrémní odolnost. Jsou určena pro použití na zahradě, balkóně, terase, ale také jako osvětlení příjezdových cest.
Cena: od 415 Kč

Kategorie: Rady a Tipy
Tagy: svitidla zahrada
Sdílejte článek

Diskuze