vířivka

Celoroční venkovní vířivka na terasu může mít i minimální náklady

09. 08. 2019 Sdílet

Představujeme speciální řadu doplňků určenou pro venkovní vířivé vany, které se používají výhradně v celoročním provozu a jsou vystavené přímému slunci. Díky těmto technologickým balíčkům a unikátní izolaci, může každý majitel provozovat své domácí SPA s minimálními provozními náklady.

Vlastní kombinaci doplňků si může každý zákazník navolit osobně a to přímo na některém autorizovaném showroomu společnosti SPA Studio s.r.o., které je výhradním dovozcem vířivek značky Canadian SPA International®.

vířivka

foto SPA Studio

Výrobce se zaměřuje především na rodinné vířivé vany a SWIM SPA, které vynikají nejen specifickými modely, jako jsou například velmi oblíbené vířivky řady DIAMOND, ale také mini modely, v zeštíhlených, nebo extra snížených verzích, určených pro osoby s handicapem nebo nižší výškou. V nabídce se můžete setkat i s velmi zajímavou sérií vybraných modelů, kterým byl věnován samostatný vývoj s hlavní myšlenkou, poskytnout celoroční provoz s minimálními provozními náklady a to i s možností využití sluneční energie. Sloučením těchto atributů získáváme nejen nízkoenergetické SPA, ale také ,,stálo“ krásnou vířivku, která dotváří exteriér na jakémkoliv místě u svého majitele. Jedná se o jedinečné verze, které je možné nakonfigurovat do požadovaného dekoru a díky tomu bude každá vířivka vhodně usazena přesně na své místo a to i s možností přímého vystavení slunci. Právě efektivní využití slunečních paprsků a kombinace nejen nádherného, ale zcela jedinečného tepelně izolačního opláštění Lacan Thermal Technology™ s otevřeným profilem, dokazují, jak krásným estetickým prvkem může celoroční vířivka být i na vaší zahradě, terase i v omezených prostorách na balkónech. A to všechno jen s minimálními náklady na provoz.

venkovní vířivka

foto SPA Studio

Vaše vířivka či SWIM SPA může být tedy umístěna do jakéhokoliv patra a na téměř jakékoliv místo. Tím ale naše služby nekončí. Prodejce se vždy snaží splnit nejen ta nejnáročnější ale i nejtajnější přání svého zákazníka a díky tomu je připraven velice rychle umět dodat svému zákazníkovi vířivku, například jako narozeninové překvapení pro jeho drahou polovičku.

Kvalitní vířivky do exteriéru i interiéru si můžete přijít prohlédnout a vyzkoušet na všech autorizovaných prodejnách prodejce SPA STUDIO s.r.o. v Praze, Ostravě či Bratislavě, kde Vám velice rádi a ochotně poradí školení prodejci.

Aktuální nabídku všech modelů můžete shlédnout na www.spa-studio.cz

ZDROJ: PR článek společnosti SPA Studio, s.r.o.

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: swim spa vířivé vany
Sdílejte článek