20. 08. 2013
Diskuze (2)
Sdílet

Pracovat doma je určitě fajn, ale má to i své mouchy. Neustále vás rozptyluje nevyprané prádlo, neumyté nádobí a neutřený prach, navíc velmi pravděpodobně stejně vysedáváte u svého stolu a pracujete na počítači. Potřebovali byste […]

Pracovat doma je určitě fajn, ale má to i své mouchy. Neustále vás rozptyluje nevyprané prádlo, neumyté nádobí a neutřený prach, navíc velmi pravděpodobně stejně vysedáváte u svého stolu a pracujete na počítači. Potřebovali byste utéct od čekajících domácích povinností a ještě si užít čerstvý vzduch a přírodu? Nechte se inspirovat zahradním domkem, který stojí na malé zahradě jednoho londýnského domu. Svému majiteli poskytuje veškerý komfort pracovny, klid od domácích povinností a neodolatelnou blízkost přírody.

V kutilských supermarketech si dnes můžete koupit nejrůznější zahradní domky. Od obyčejných přístřešků pro zahradní nářadí až po několikapatrové paláce s terasami a vyřezávaným zábradlím v rustikálním stylu. Shoffice, jak se zahradní domek v Londýně jmenuje, je však důkazem, že i kvůli malé dřevěné boudě se vyplatí přizvat architekty. Díky nápaditému designu od architektonické kanceláře Platform 5 vznikla elegantní dřevěná stavba, která ozdobila malou a jednoduchou zahradu. 

Klidná kancelář v zahradě

Klidná kancelář v zahradě

Zahradní domek Shoffice spojuje jak funkci klidné kanceláře, tak se pod jeho střechou najde i dost místa pro uskladnění zahradního nářadí. Jeho lehká konstrukce je tvořena dvěma ocelovými eliptickými nosníky a dřevěnými žebry. Architekti se snažili co nejvíce využívat prefabrikované prvky, aby snížili množství materiálu, které bylo nutné na zahradu dostat skrze dům. Plášť domku z překližky s dubovým efektem je působivě protažený do malé terasy před vstupem do kanceláře, kterou prosvětlují hned dva střešní světlíky. Dříve, než si koupíte běžný zahradní domek, zvažte, zda by se i na vaši zahradu více nehodila klidná kancelář přírodě, nebo pořádně prosvětlená dílna.

Klidná kancelář v zahradě

-vb-

zdroj a foto: platform5architects.com

Kategorie: Dřevěné zahradní domky Jednací židle  Kancelář Kancelářské židle Kancelářský nábytek Kancelářský stůl Konferenční židle  Konstrukční kancelář Počítačové židle Pracovní stůl Psací stůl Psací stůl pro dva  Relax v zahradě Stůl Židle k PC
Tagy: design kancelar zahrada
Sdílejte článek

Diskuze

  • Moc pěkné.
    PD

    Pavel Doležal
  • Hi there. Simply just planned to request a simple dilemma. dkebafagkddd

    Johnd88

Nelze komentovat