FOTO SPA Studio s.r.o.

Rodinné vířivky

28. 02. 2019 Sdílet

To, že jsou vířivky v dnešní době velkým trendem už jistě dávno víte. Začaly ve velkém nahrazovat dlouho oblíbené bazény, které si svou popularitu držely mnoho let. Proč rodinné vířivky nabírají na své popularitě? Důvodů je hned několik. Svojí praktičností počínaje, přes nízké náklady až po svoji schopnost sbližovat lidi. Právě pro zmíněné sbližování lidí se stávají oblíbeným prvkem rodinných domků a domů i v České Republice.

Svým moderním vzhledem, funkčností, praktičností a nadčasovostí si získají pozornost naprosté většiny uživatelů a také lidí, kteří plánují nové bydlení, protože vířivky na terasu neboli vířivky na zahradu dokonale zapadnou do konceptu rodinných obydlí.

FOTO SPA Studio s.r.o.

FOTO SPA Studio s.r.o.

Jaká je vaše představa ideálně strávených volných chvil? Naprostá idylka v podobě vyhřáté vířivé vany, sklenice vychlazeného vína a příjemné masáže ve společnosti vaší polovičky, nebo společenské posezení v bublinkách v obsazení vašich nejbližších přátel či rodiny? Ať už je vaše představa jakákoliv, dnešní moderní vířivky či swim spa jsou schopny naplnit vaše představy a zároveň i prázdné místo na vaší terase. V dnešní hektické době jsou každé chvíle strávené ve společnosti vašich nejbližších ty nejcennější a to si také značka Canadian Spa International velmi dobře uvědomuje. Proto je spousta modelů navržena právě do rodinného stylu, s praktickým uspořádáním sedáků a lehátek a navíc jsou také doplněny o bezpečnostní prvky, aby bylo při koupeli zaručeno bezpečí pro uživatele každého věku. Na vanách najdete bezpečnostní madla a také speciální bezpečnostní prvky na skeletu.

FOTO SPA Studio s.r.o.

FOTO SPA Studio s.r.o.

Kromě rodinných aktivit jsou vířivky vhodné i pro individuální relaxaci, regeneraci a užívání si chvil klidu, které jsou doslova k nezaplacení, obzvláště pokud patříte mezi psychicky či fyzicky vytížené jedince. Vířivka už dávno není pouze designovým prvkem, který představuje určitý luxus, ale nyní je hlavně součástí vašeho domova. Součástí, na kterou se každý den těšíte, protože vám přináší radost, relaxaci a je pro vás jistým spojením s pohodlím domova.

FOTO SPA Studio s.r.o.

FOTO SPA Studio s.r.o.

Po provedeném průzkumu týkajícího se přínosu benefitů vířivých van je více než jasné, že vířivky dokonce předčily očekávání jejich majitelů. Lidé, kteří si vířivku již doma pořádně ozkoušeli, zařadili koupele do své pravidelné relaxační rutiny a užívají si přínosy masážní koupele přímo v pohodlí domova. Rodinná vířivka jako součást poúrazové rekonvalescence? Ano, i takové benefity vířivé vany přinášejí. Koupel není pouze relaxační a zábavnou záležitostí, ale také ozdravnou. V případě, že se zotavujete z úrazu, hloubková trysková masáž výrazným způsobem napomáhá při regeneraci svalového či kloubového poranění.

FOTO SPA Studio s.r.o.

FOTO SPA Studio s.r.o.

Proč vířivky nazýváme rodinnými? Slovo rodina pro nás představuje určitou celkovou spokojenost a definici toho, co je vám nejblíže. Do této definice spadá také zdraví, štěstí, blízká setkání, radostné chvíle, odpočinek i nadšení. Věříme, že právě rodinné vířivky jsou schopny do domácnosti přinést veškeré zmíněné prvky rodinné pohody bezpečí, a že příjemně zapadnou do konceptu vašeho domova například i díky rodinnému uspořádání sedadel.

FOTO SPA Studio s.r.o.

FOTO SPA Studio s.r.o.

Váháte ještě nad tím, jakou rodinnou vířivou vanu pořídit? V případě, že si svojí volbou ještě nejste jisti, neváhejte navštívit showroom vířivých van jednoho z největších evropských distributorů a to společnosti SPA Studio, který se nachází na pražském Břevnově. Jelikož jsou možnosti designů i funkcí vířivek opravdu rozmanité, obchodníci vám rádi poradí tak, abyste si vybrali vanu, která bude přímo vyhovovat vašim požadavkům, představám a potřebám. Tímto Vás společnost Spa Studio s.r.o srdečně zve k návštěvě showromu.

www.spa-studio.cz

www.rodinne-virivky.cz

ZDROJ: PR článek společnosti SPA Studio s.r.o.

Kategorie: Relax v zahradě
Tagy: vířivky vířivky na terasu vířivky na zahradu
Sdílejte článek