Zahrada, která je často využívána, je obvykle doplněna o různé zahradní pomůcky a zahradní nábytek, kam patří: zahradní stůl a židle, různé sedačky, houpačky, lavice a podobně. Zahradní stůl a židle jsou přitom nejvíce využívány, protože v létě plní zejména funkci vnější jídelny. Zahradní stůl však slouží i pro běžné posezení s přáteli, společenské hry s dětmi, a může také sloužit při různých zahradních pracích. Zahradní stůl může, ale nemusí, být součástí setu. Vždy dobře vypadající je dřevěný stůl, ale pro praktičtější využití jsou skvělé i ratanové nebo kovové zahradní stoly. Jak si správně vybrat zahradní stůl a nábytek? Přečtěte si v našich článcích.

Reklama
Maorský moderní nábytek

Maorský moderní nábytek

Díla Davida Trubridge patří už několik let mezi magnety milánského Mezinárodního salónu nábytku. Mnozí obdivují jejich jednoduché linie. Také prestižní italský výrobce Cappellini našel v houpací pohovce Body Raft 2000 prvky pro estetiku své kolekce. Opravdu se dá porovnat s liniemi pohovek Outline Series (2002) od Francouze Jeana Marie Massauda, Shadow (2002) od Christiana Ghiona

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.