Každá zahrada vyžaduje nějaký nábytek, posezení, zahradní židle, křesla, lehátka apod. Zahradní židle jsou většinou součástí setu dvou židlí a stolku, nebo součástí jídelního setu, což je stůl a 4, 6 nebo 8 židlí. Zahradní židle jsou nejčastěji využívaným nábytkem v exteriéru domu, a proto by v žádné zahradě neměly chybět. Na výběr je nespočet druhů, typů, stylů a materiálů židlí. Víte, jak si správně vybrat zahradní židle? Podle čeho se řídit, co je důležité vědět a kde je hledat? Poradíme vám na stránkách našeho online magazínu HOME. Přečtěte si více v článcích.

Reklama
Maorský moderní nábytek

Maorský moderní nábytek

Díla Davida Trubridge patří už několik let mezi magnety milánského Mezinárodního salónu nábytku. Mnozí obdivují jejich jednoduché linie. Také prestižní italský výrobce Cappellini našel v houpací pohovce Body Raft 2000 prvky pro estetiku své kolekce. Opravdu se dá porovnat s liniemi pohovek Outline Series (2002) od Francouze Jeana Marie Massauda, Shadow (2002) od Christiana Ghiona

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.