Každá zahrada vyžaduje nějaký nábytek, posezení, zahradní židle, křesla, lehátka apod. Zahradní židle jsou většinou součástí setu dvou židlí a stolku, nebo součástí jídelního setu, což je stůl a 4, 6 nebo 8 židlí. Zahradní židle jsou nejčastěji využívaným nábytkem v exteriéru domu, a proto by v žádné zahradě neměly chybět. Na výběr je nespočet druhů, typů, stylů a materiálů židlí. Víte, jak si správně vybrat zahradní židle? Podle čeho se řídit, co je důležité vědět a kde je hledat? Poradíme vám na stránkách našeho online magazínu HOME. Přečtěte si více v článcích.

Maorský moderní nábytek

Maorský moderní nábytek

Díla Davida Trubridge patří už několik let mezi magnety milánského Mezinárodního salónu nábytku. Mnozí obdivují jejich jednoduché linie. Také prestižní italský výrobce Cappellini našel v houpací pohovce Body Raft 2000 prvky pro estetiku své kolekce. Opravdu se dá porovnat s liniemi pohovek Outline Series (2002) od Francouze Jeana Marie Massauda, Shadow (2002) od Christiana Ghiona

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Bezúdržbovou terasu, designový plot i záhradní nábytek

Společnost WPC-WOODPLASTIC, s.r.o. největší prodejce a distributor teras z kompozitních materiálů WPC v České republice zve všechny 17. – 20. března 2011 na 5. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN 2011 v PVA Letňany. (Veletržní areál PVA Letňany, Hala č.1, Stánek č. 1C21). Sleva 10 % na materiál objednaný na veletrhu a také zboží z e-shopu potěší nové i stávající zákazníky.