Zimní zahrada a 6 hlavních výhod

07. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Pořiďte si zimní zahradu a na jaře se už můžete těšit z nové a krásné místnosti u vás doma. Staví se na míru a tak, aby se hodila ke zbytku domu, rozhodně ji využijete za každého počasí. Má i spoustu dalších výhod. Tak jen do toho!

Právě teď na začátku jara je ideální doba na pořízení zimní zahrady. Celý projekt obvykle trvá několik týdnů, takže pokud ho zadáte ještě teď, můžete si užívat jaro na vaší nové zimní zahradě. Posezení s přáteli nebo relaxaci s knížkou si zajisté užijete, zimní zahrada totiž funguje jako další plnohodnotná místnost. Tím ale její výhody nekončí.

Zimní zahrada přesně podle vašich představ

Máte konkrétní představu o zimní zahradě? Celý projekt se dá navrhnout tak, aby korespondoval s vašimi představami o vysněné zimní zahradě a hodil se tak ke stávajícímu domu. Různé atypické konstrukce také nejsou problém. Před každou realizací je nutná individuální projektová příprava. Po návrhu projektu se zahrada vyrobí a namontuje. Pro vás to bude absolutně bez starostí, můžete se jen těšit na relaxaci a pohodu, kterou zimní zahrada přinese.

zdroj: Profiltechnik alusystem

zdroj: Profiltechnik alusystem

Kvalita a výdrž materiálu

Když už zimní zahradu, tak rozhodně kvalitně. Zde se nevyplatí šetřit nebo dělat zbytečné kompromisy. Čím je materiál, ze kterého je zimní zahrada zpracovaná, kvalitnější, tím méně se o něj budete muset starat, přitom vydrží velmi dlouho. Je dobré mít na paměti, že zimní zahrada je dlouhodobá investice, kterou jen tak nebudete měnit za jinou.

Nová místnost ve vašem domě

Zimní zahrada nemusí fungovat jen jako terasa se střechou, která vám poskytne úkryt před slunkem. Obrovskou výhodou je, že se dá využít jako plnohodnotná místnost. Díky kvalitní izolaci (včetně izolačních skel) ji můžete vytopit na pokojovou teplotu a používat jako další obyvatelnou místnost vašeho domova. Ideální k posezení s přáteli nebo jen tak k relaxaci s knížkou a sklenkou vína.

zdroj: Profiltechnik alusystem

zdroj: Profiltechnik alusystem

Zahrada jako na dlani

Dnes se zimní zahrady a skla do nich vyrábějí bez svislých profilů. To znamená, že váš výhled ven nebude nic rušit, protože skla jsou členěná pouze opticky. Vy si tak můžete vychutnat nerušený výhled na vaši zahradu za jakéhokoliv počasí.

Manipulace bez obtíží

Pokud se bojíte, že budete v zimní zahradě jako v pasti, protože se bude špatně a složitě otevírat, jste na omylu. Unikátní technologie umožňuje ovládat otevírání a zavírání bez sebemenší námahy, zvládnou to i vaše děti. Žaluzie jsou dokonce i na dálkové ovládání.

zdroj: Profiltechnik alusystem

zdroj: Profiltechnik alusystem

Užití za každého počasí

Díky perfektní izolaci vám v zimní zahradě zima rozhodně nebude. Takže i za chladného a deštivého počasí tu můžete trávit čas a u toho se kochat výhledem na vaši zahradu. V létě vám zimní zahrada naopak poskytne stín a příjemný chlad, kdykoliv si budete potřebovat odpočinout od sluníčka.

Profiltechnik alusystem from Profiltechnik alusystem on Vimeo.

A na koho se obrátit? Zkuste českou firmu Profiltechnik, která se návrhem a výrobou zimních zahrad zabývá již více než 20 let. Pošlete jim poptávku a bezplatně vám ji zpracují.

ZDROJ: PR článek společnosti Profiltechnik alusystem, s. r. o.

Kategorie: Rady a Tipy Zimní zahrady
Tagy: terasa zimni zahrada
Sdílejte článek

Diskuze