Sedací botník: Skoncujte s bolestí zad při obouvání bot

Sedací botník: Skoncujte s bolestí zad při obouvání bot

13. 06. 2017
Diskuze (1)
Sdílet

I obouvání bot, jež představuje rutinní záležitost, může být pro mnohé z nás namáhavou činností. Většinou je nezbytné se ohnout, a botu si následně navíc šněrovat. Právě proto se vyplatí vsadit na funkční nábytek, který bude vaší předsíni slušet. Ano, řeč bude o sedacím botníku. Jaké jsou důvody pro jeho nákup a na co všechno se při výběru soustředit? Právě tyto otázky se pokusíme zodpovědět v následujících řádcích.

Pohodlí a dostatek úložného prostoru

Jestliže se při obouvání a vyzouvání obuvi posadíte, nebude nutné vyvinout žádnou velkou fyzickou aktivitu. Pohodlně se ohnete a za chvíli je hotovo. Především starší lidé si potřebují také odpočinout, což krátkodobé posezení na botníku umožní. Navíc získáte i spousty místa pro uložení bot. Sedací botník je sice na první pohled hodně úsporným typem nábytku, nicméně i přesto není problém v jeho útrobách umístit balerínky, papuče anebo tenisky, zimní boty a jinou obuv. Umístění může být řešeno jak prostřednictvím polic, tak i výklopného systému. Uložení obuvi se odvíjí především od konkrétního druhu.

zdroj: www.dona-shop.cz

zdroj: www.dona-shop.cz

Stylový elegán

Doby, kdy byl botník pouze funkčním typem nábytku, jsou již dávno pryč. Není se čemu divit, jelikož na trhu je k dispozici obrovské množství nejrůznějších modelů. Volit lze jak z barevných odstínů, tak i z mnoha řešení interiéru botníku. Co se týče barev, hodně oblíbené jsou bílé nebo černé odstíny. Ty nestárnou a vydrží moderní velmi dlouhou dobu. Hezky vypadají ale i dub sonoma, olše či jiné dřeviny. V potaz berte i kování, jež musí být jednak hezké a jednak také funkční. Panty se taktéž nemohou nijak zasekávat.

Vyberte si pohodlně sami

Nákup sedacího botníku nemusí být nijak složitý. Bohatě postačí, když se podíváte do eshopu Dona-shop.cz. V jeho nabídce jsou jak sedací, tak i klasické botníky ve spoustě zajímavých provedení.

ZDROJ: PR článek firmy Konečný

Kategorie: Botníky Nábytek
Tagy: botnik nabytek
Sdílejte článek

Diskuze

  • Zrovna týden zpátky jsem na kupovala sedací botník 🙂 Jeden z nejlepších nápadů

    Jana Horáková