Zdroj: JAP FUTURE

Dveře CLEVER – exkluzivní novinka JAP FUTURE

08. 12. 2023 Sdílet

Snoubení exkluzivity, minimalismu a praktičnosti, tak lze jednoduše vystihnout ego dveří CLEVER.

Základními konstrukčními prvky dveří CLEVER jsou robustní několikavrstvý dřevěný rám a výplň z extrudovaného polystyrénu. Spojení těchto materiálů zajišťuje vynikající mechanickou odolnost dveří, stejně jako mimořádnou tepelnou, izolační a protihlukovou účinnost.

Jap-Dveře-web-29-11

Otočné dveře CLEVER Zdroj: JAP FUTURE

Dveře CLEVER jsou v nabídce v otočné i posuvné variantě a je snadné je začlenit do dalších produktů z portfolia JAP FUTURE, jako jsou stavební pouzdra, skryté zárubně a posuvné systémy. Povrchová úprava dveří je variabilní, volit můžete mezi HPL a lakováním.

U HPL povrchu jsou v nabídce různé designy, které jsou ověřenou volbou pro moderní interiéry. Více individualismu a dokonalého sladění dveří s interiérem nabízí lakování dle vzorníků RAL K7 a NCS s výběrem 3 000 odstínů laku.

Jap-web-28-11-7

Posuvné dveře CLEVER Zdroj: JAP FUTURE

Tloušťka dveřního křídla je standardních 40 mm a k dispozici je verze bezpolodrážková nebo polodrážková tzv. reverzní. Maximální výška dveří je 2800 mm.

Pro vyšší dveřní křídla doporučujeme zvolit dveře MASTER s hliníkovou konstrukcí. Dveře lze doplnit padacím prahem, větrací mřížkou a kvalitním kováním.

Více informací na www.japcz.cz

Fotogalerie

Zdroj: PR článek společnosti JAP FUTURE

Kategorie: Design interiérů
Tagy: dvere interier Od partnerů
Sdílejte článek