Barevná sprcha

23. 06. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Základní prvky moderních koupelen se vyznačují střídmostí barev i tvarů. Když do takovéhoto prostoru vstoupíte, vaše mysl se podvědomě zklidní, protože není rozptylována působením vnějších vlivů. Takhle relaxovanou mysl pak příjemně naladí několik harmonicky sladěných […]

Základní prvky moderních koupelen se vyznačují střídmostí barev i tvarů. Když do takovéhoto prostoru vstoupíte, vaše mysl se podvědomě zklidní, protože není rozptylována působením vnějších vlivů. Takhle relaxovanou mysl pak příjemně naladí několik harmonicky sladěných doplňků v zářivých barvách.

Rafinovaně sladěné detaily dokážou udělat z koupelen malé galerie se zajímavými kompozicemi – navíc i praktickými. (foto: Abitare) S koupelnovými pomocníky budete mít vždy vše po ruce. Koupelnovou keramiku Tubes můžete mít jako set (navíc cenově výhodný) nebo si koupíte podle potřeby dávkovač mýdla, misku na mýdlo a pohárek na zubní kartáčky. (foto: Christy)
Důvtipný design mají ručníky a osušky série Odyssey s obdélníkovými velurovými obrazci vetkanými do jejich okrajů. Přímo z módních mol přenesené barvy a cenová dostupnost zajišťují, že si koupelnu můžete barevně obměňovat, jak často chcete. (foto: Christy)
Okamžitého efektu můžete dosáhnout elegantním kontrastem neutrálního pozadí koupelnových obkladů s výrazně barvenými ručníky. (foto: Abitare)

Text: Andrea Mičková
Foto: archiv firem

Článek byl uveřejněn v časopise HOME.

Kategorie: Koupelny
Tagy: barvy interier koupelna
Sdílejte článek

Diskuze