Co k Vánocům? Květinové sprchy potěší a pobaví

24. 11. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Každý rok si slibujeme, že tentokrát to uděláme jinak: žádný stres, když položky z našeho seznamu nebudou k sehnání, žádné strašlivé stavy z nákupů na poslední chvíli v přecpaných obchodech. Kde ale vzít ty správné dárky pro naše milované? Nesvěřte všechny své naděje pouze Ježíškovi, ani on nemusí mít to nejlepší řešení. Máme pro vás tip: tentokrát zajděte do úplně jiného obchodu. Tentokrát zkuste dárek, který okouzlí nadšence do módy i fanoušky lázní, děti i dospělé s mladistvým srdcem. Přesně takoví jsou perspektivní uživatelé řady GROHE Rainshower® Flower Collection.

I během nejohavnějších zimních dnů naplní tyto sprchy koupelnu svěžím duchem jara. Pestrá květinová kolekce GROHE vnáší do koupelen kouzelnou a osvěžující atmosféru. Její fantaskní design je inspirován nejúžasnějšími květy. Stylizované lístky zdobí ikonickou kruhovou hlavici sprchy a dotvářejí tak tvary tulipánu, slunečnice, orchideje, kopretiny lilie a lučního zvonku. Šest sytých barevných kombinací dodává švih a akcentuje stávající dekor koupelny. Dodejte pár sladěných ručníků a sprchový gel s květinovou vůní, získáte vánoční dárek, který celoročně rozzáří koupelnu obdarovaného.

Technologie pro skvělý pocit a intenzivní potěšení ze sprchy

Kromě půvabného designu nabízí GROHE Rainshower® Flower Collection také precizní technologie. Aby vaši kůži oblažil jedinečný dojem vlahého letního deště, používají sprchy technologii GROHE DreamSpray®, která vodu rovnoměrně vede k jednotlivých tryskám. Navíc GROHE StarLight® zajistí, že chromovaný povrch si uchová špičkový lesk i po letech užívání. Tyto kvalitní výrobky byly navrženy a vyrobeny tak, aby podávaly skvělý výkon v dlouhodobém výhledu.

Pokud se chcete vyhnout předvánočnímu šílenství, napište si na první místo seznamu dárkových nákupů sprchu GROHE Rainshower® Flower Collection a pouvažujte, zda si i vy nezasloužíte úžasné sprchování a vaše koupelna trochu nové barvy.

www.grohe.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: kopretiny koupelna lilie položky slunečnice sprchy tulipán
Sdílejte článek

Diskuze