Designové vany G.K.I. vstupují na český trh

26. 06. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

G.K.I., rakouský výrobce akrylátových van a vaniček a hydromasážních systémů, vstupuje na český trh. Kvalitní sortiment rakouské společnosti splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků, a to jak z hlediska kvality, tak i hygieny a designu.

Firma s pětadvacetiletou tradicí klade velký důraz na prvotřídní materiál, celý sortiment značky je vyrobený z vysoce kvalitního akrylátu vyztuženého dvojitou vrstvou sklolaminátových vláken. Tento speciální materiál nazvaný NACRYLplus® je šetrný k životnímu prostředí a také vysoce hygienický – povrch brání vzniku nečistot, vodního kamene a uchycení dalších cizích částic. Zároveň se velice jednoduše čistí. Povrchová úprava je také odolnější proti poškrábání povrchu. Díky těmto faktorům si oblíbili výrobky G.K.I. nejen soukromí zákazníci, ale i hotelové řetězce.

Od roku 1990 vany této společnosti mají v oblibě zákazníci po celém světě. Série Uno a Memo byly v roce 2008 právem oceněny cenou IF Product Desing Award, v roce 2013 pak stejnou cenu získala i série Fox. V roce 2009 byly výrobky G.K.I. nominovány na prestižní německou cenu za design.

Vany a vaničky a hydromasážní systémy G.K.I. jsou k dostání exkluzivně v síti studií KOUPELNY Ptáček a na www.koupelny-ptacek.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Ptáček velkoobchod, a.s.

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna Koupelnové vany vana
Sdílejte článek

Diskuze