Reklama
Bette uvádí oválnou verzi konceptu BetteLux ve třech variantách

Bette uvádí oválnou verzi konceptu BetteLux ve třech variantách

Jen vzácně má vnitřní prostor tak zásadní vliv na celý design vany jako v případě BetteLux. Jemné tvary se přelévají jeden do druhého a úhly se plynule prolínají. Dosud byla tato fascinující a jemná hra rafinovaně tvarované smaltované oceli dostupná pouze v obdélníkové verzi van a umyvadel, nyní Bette rozšiřuje nabídku o oválné vany.

V souzvuku s přírodou

V souzvuku s přírodou

Úspěšná berlínská designérka Anke Salomon navrhla pro Kaldewei tři výrobkové řady, jejichž charakteristickou zvláštností je přirozené a smysly vnímané pojetí tvaru. „Materiál měkce plyne od precizního okraje vany zcela jemně směrem dovnitř,“ popisuje Anke Salomon charakteristickou designovou estetiku. „Přirozená, souvislá estetika v kombinaci s kvalitní smaltovanou ocelí Kaldewei s dlouhou životností vytváří nanejvýš napínavou kompozici designu a materiálu,“ zdůrazňuje Anke Salomon.

Jak vybrat vířivku pro interiér

Jak vybrat vířivku pro interiér

Jednou z prvních překážek, na kterou lidé, pomýšlející na koupi vířivé vany narazí, je prostor. V povědomí totiž přetrvává názor, že vířivá vana je výsadou zahrad, venkovních teras a luxusních domů. Jenže to už dávno není pravda. Dokážeme vám, že své místo najde klidně i v běžném českém bytě.