vana

Světlá koupelna
Koupelny

Na co si dát pozor při výběru nového umyvadla a vany?

Zlákaly vás trendy vany a umyvadla? Vězte, že výběr sanitárního vybavení v koupelně v první řadě ovlivňují možnosti prostoru a instalační parametry. V úvahu je však třeba vzít i vaše každodenní hygienické návyky.

J335_2
Koupelny

Nechte se rozmazlovat s Jacuzzi

Vířivka Jacuzzi® J-335™ je jedním z nejlepších způsobů, jak si plně vychutnat výhody hydroterapie. Poskytuje relaxační, a přitom stimulující masáž. Nabízí dostatek místa pro 4 až 5 osob, umožní vám natáhnout se a relaxovat na sedátku, které je navrženo tak, aby co nejlépe vyhovovalo jakékoli velikosti těla.

koupelna
Novinky

Koupelna: dokonalé útočiště ve stresové době

Řešení pro koupelny od Kaldewei dokáží vytvořit wellnessové oázy i mezi vlastními čtyřmi stěnami

Rekonstrukce bytu

Obnova podlahy, vany a radiátoru

Obnovu stěn a obkladu máme za sebou. Bez velkých stavebních prací a nákladní investice jsme se pustili i do další části renovace. Tentokrát naší pozornosti neušla podlaha, vana a radiátor.

víceúčelová vana Puro Set Wide zdroj: Kaldewei
Koupelny

Maximální flexibilita při plánování koupelen s vanou Puro Set Wide

První vana Kaldewei určená pro koupání a zároveň sprchování s extra širokými okraji a odtokem umístěným uprostřed vany.

Kaldewei Incava
Novinky

Skvělý výstup na scénu nebo integrace – proč ne obojí?

Mnoho zákazníků si dnes přeje koupací vanu se zcela osobitým charakterem, kterou lze navíc harmonicky integrovat mezi ostatní koupelnové prvky.

Bezešvé modely Silhouette
Koupelny

Bette uvádí oválnou verzi konceptu BetteLux ve třech variantách

Jen vzácně má vnitřní prostor tak zásadní vliv na celý design vany jako v případě BetteLux. Jemné tvary se přelévají jeden do druhého a úhly se plynule prolínají. Dosud byla tato fascinující a jemná hra rafinovaně tvarované smaltované oceli dostupná pouze v obdélníkové verzi van a umyvadel, nyní Bette rozšiřuje nabídku o oválné vany.

Koupelny

Měkká i tvrdá: ocelová vana oděná do textilie

Německý specialista na smaltovanou titanovou ocel vnáší do koupelen obraz blahobytu novým a překvapivým konceptem vany s látkovým pláštěm.

aldewei Conoduo se Skin Touch
Koupelny

Kaldewei Skin Touch – revoluční zkrášlující efekt působením přírodní síly kyslíku

Systém využívá vitalizujícího efektu čistého kyslíku a poskytuje tak nezapomenutelný zážitek z koupání s jedinečnými kosmetickými účinky.

Obrazový materiál: Kaldewei
Novinky

V souzvuku s přírodou

Úspěšná berlínská designérka Anke Salomon navrhla pro Kaldewei tři výrobkové řady, jejichž charakteristickou zvláštností je přirozené a smysly vnímané pojetí tvaru. „Materiál měkce plyne od precizního okraje vany zcela jemně směrem dovnitř,“ popisuje Anke Salomon charakteristickou designovou estetiku. „Přirozená, souvislá estetika v kombinaci s kvalitní smaltovanou ocelí Kaldewei s dlouhou životností vytváří nanejvýš napínavou kompozici designu a materiálu,“ zdůrazňuje Anke Salomon.