Kaldewei Incava

Skvělý výstup na scénu nebo integrace – proč ne obojí?

13. 09. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Mnoho zákazníků si dnes přeje koupací vanu se zcela osobitým charakterem, kterou lze navíc harmonicky integrovat mezi ostatní koupelnové prvky.

Kaldewei Incava z kvalitní smaltované oceli je koupací vanou, která se optimálně hodí pro klasickou vestavbu a současně vytváří díky svému vysokému okraji a velkorysým poloměrům rohů v koupelně nezaměnitelné akcenty.

Koupací vana vznikla ve spolupráci s designérkou Anke Salomon a vyznačuje se výjimečně přirozenými tvary: Organicky plynulý vnitřní prostor se dvěma opěrkami zad propůjčuje vaně harmonický, nevtíravý vzhled. Láska k detailu se projevuje i v kompozici krytu odtoku a přepadu, obou navržených v rovině vany a vyrobených z hodnotné smaltované oceli Kaldewei. V protikladu k tomu stojí výrazný okraj, který svou výškou 50 milimetrů vanu lemuje a vana tak působí jako zarámovaný obraz.

Kaldewei nabízí Meisterstück Incava také jako volně stojící model, který se ideálně uplatní ve velkoryse dimenzovaných koupelnách. Kónické kontury kompletně smaltovaného panelu jsou v elegantním kontrastu s jemně tvarovaným vnitřním prostorem charakteristickým pro tuto vanu, což dělá z koupací vany ničím nezaměnitelný designový objekt v koupelně.

Kaldewei Incava

Kaldewei Incava

Kaldewei Incava

Kaldewei Incava

www.kaldewei.cz/inspirace/navrhari/anke-salomon.html

www.kaldewei.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna vana
Sdílejte článek

Diskuze