Zdroj: Kaldewei

Dokonalá souhra pro každou koupelnu: Kaldewei doplňuje produktovou řadu Cayono

13. 08. 2021 Sdílet

Kromě extra plochých sprchových vaniček a koupacích van si nyní lze pořídit také umyvadla Cayono.

Jako z jednoho kusu

Špičkový výrobce koupelnového vybavení Kaldewei nedělá věci napůl. Takže ani v případě oblíbené produktové řady Cayono nemohlo dlouho zůstat jen u extra plochých sprchových vaniček a koupacích van. V roce 2021 doplnila firma Kaldewei řadu o vysoce kvalitní umyvadla – a to v provedení jako módní mísa, umyvadlo na desku nebo řešení pod desku. Dokonale vzájemně sladěný design koupací vany, extra ploché sprchové vaničky a umyvadla přináší okouzlujícím způsobem působivou harmonii do koupelny. Takto vzniklý optický klid podtrhuje navíc vysoké nároky na relaxaci a vnitřní klid.

Ekonomická řešení koupelen pro kanceláře i soukromé bydlení

Díky doplnění modelové řady Cayono může nyní Kaldewei nabídnout perfektní kompletní řešení pro soukromé bydlení stejně jako pro kanceláře, hotely a výstavbu komerčních bytů. Například umyvadlo pod desku s přepadem umístěným na opačné straně než obvykle, je určeno pro použití v hotelových koupelnách. Cayono představuje ekonomické designové řešení pro jakoukoli koupelnu, které nabízí maximální komfort. Pro všechny, kdo v koupelně kladou důraz na vyváženou harmonii kvality, ceny a estetiky.

Útulná boho koupelna

Dokonalou harmonickou souhru vytvářejí například komfortní koupací vana Cayono Duo, extra plochá sprchová vanička Cayonoplan v úrovni podlahy a jedno z velkorysých umyvadel Cayono.
Zdroj: Kaldewei

Lázeňské trio z udržitelné smaltované oceli

S novými mísami, umyvadly na desku a umyvadly pod desku, se příští modernizace podaří zcela bez problémů: V umyvadlech Cayono se snoubí puristická estetika s inteligentní funkčností. Navrženy pro použití v moderních koupelnách, upoutají modely čistými liniemi završenými měkce zaoblenými tvary. Ve spojení s velkorysou vnitřní hloubkou samostatného umyvadla umožňuje Cayono komfortní prostornost, která je zážitkem pro každého uživatele. Zdařilý design je završen přepadem umístěným na opačné straně umyvadla než obvykle, takže nic neruší harmonický vzhled souvislé plochy umyvadla.

Modní umyvadlová mísa

Ve spojení s velkorysou vnitřní hloubkou trendové umyvadlové mísy umožňuje Cayono komfortní prostornost, která je zážitkem pro každého uživatele. Zdroj: Kaldewei

Absolutně dokonalou souhru vytvářejí například koupací vana Cayono Duo s odtokem umístěným uprostřed vany, extra plochá sprchová vanička Cayonoplan v úrovni podlahy a velkorysé umyvadlo Cayono. Vše je vyrobeno z udržitelné smaltované oceli Kaldewei, s mimořádně snadnou údržbou a 100% recyklovatelností.

Více na www.kaldewei.cz

Zdroj: Kaldewei

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny koupelnový nábytek moderni bydleni umyvadla umyvadlové mísy
Sdílejte článek