Krásna koupelna bez kompromisů

29. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Dnes už ani u technických záležitostí nemusíte dělat kompromis a volit mezi funkcí a vzhledem. Na cestě k dokonalé koupelně vás tak čeká jediné omezení − vaše představivost.

ohrivač do koupelny

FOTO STIEBEL ELTRON

Elektronicky řízený průtokový ohřívač Stiebel Eltron DHB STi v sobě spojuje energetickou účinnost, sympatickou cenu a příjemný design. Navíc může být instalován přímo v prostoru se stříkající vodou, tedy i ve vaší sprše.

žlab do koupelny

FOTO VIEGA

Přizpůsobivý žlábek. Viega Advantix Vario je první sprchový žlábek, jehož délka se dá libovolně zkrátit, a tak na milimetr přesně uzpůsobit požadované míře a flexibilně instalovat – na stěnu nebo volně kamkoli v místnosti v rovné linii nebo přes roh. Prodává Perfecto design.

ovádaní WC

FOTO GEBERIT

Dálkové ovládání WC. Oddálené tlačítko splachování přináší nejen pohodlí, ale zároveň nové možnosti designu. Tlačítko je neobvykle malé, a navíc poskytuje vysokou míru flexibility při jeho umísťování v místnosti. Můžete si sami určit, kde se vám bude nejvíc hodit.

radiator do koupelny

FOTO P.M.H.

Retro je radiátor, který najde využití v každém interiéru. Hodí se nejen do koupelny, ale parádu udělá také v obýváku či předsíni. Hravý design působí vesele, zároveň je praktický. Trubky těsně kopírují kryt radiátoru, takže otvory je možné použít klasicky − pro sušení ručníků.

kotel do doupelny

FOTO VIPS GAS

Originální design. Díky novince, se kterou přichází značka Immergas, si můžete nechat vyrobit kotel s vlastním designem, který perfektně zapadne do interiéru vaší koupelny. Stačí, když zašlete svůj návrh a Immergas vám během několika dní vyrobí kotel přesně podle něj.

podlaha do koupelny

FOTO GEBERIT

Dokonalá podlaha. Když umístíte odtok sprchy do stěny, zachováte opticky čistý a ničím nerušený vzhled koupelnové dlažby. Odtok Geberit je k dispozici ve čtyřech různých povrchových úpravách: lesklý chrom, nerezová ocel, alpská bílá nebo rámeček umožňující vyplnění vlastními obklady.

sprchová vanička

FOTO LAUFEN

Něžná elegance. Obdélníková sprchová vanička z kolekce Palomba, která svým pojetím evokuje malé zálivy či oblázky utvářené nekonečným pohybem moře a nese podpis italské dvojice návrhářů Ludoviky a Roberta Palombových. Design volně přechází mezi geometrickými a organickými tvary.

TEXT DOMINIKA ZÁVESKÁ
FOTO ARCHIV FIREM
ZDROJ časopis HOME, 04/2015, JAGA MEDIA, s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny koupelna koupelnové radiátory wc
Sdílejte článek

Diskuze