Vhazování tablet

Možnost vhazování WC tablet do splachovací nádržky

10. 06. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

A jak je u TECE zvykem, vhazování tablet je velice jednoduché a vhodné pro všechna tlačítka. K dispozici bude v průběhu letošního léta.

Jak na to? Stačí vyměnit kryt revizního otvoru u vašeho předstěnového montážního prvku TECE za kryt s možností vhazování tablet a je hotovo. Tabletu pak můžete do nádržky vložit jednoduchým odklopením ovládacího tlačítka a vsunutím do speciálního otvoru. Vkládání tablet je možné instalovat do všech předstěnových montážních prvků TECE a dokonce pro všechna ovládací tlačítka včetně série TECEsquare a TECEloop zapuštěných do obkladu.

Rošty pro vložení dlažby i pro vpusti TECEdrainpoint S

Velice populární řešení roštů překrytých dlažbou, které se osvědčilo u sprchových žlabů TECEdrainline, je nyní k dispozici i pro podlahové vpusti TECEdrainpoint S. Stejně jako u sprchových žlabů je možno volit mezi dvěma rozdílnými typy řešení. Zatímco u roštu typu „plate“ jsou kromě odtokové spáry vidět i nerezové hrany, pak řešení pro nalepení dlažby vyniká naprosto nerušivým vzhledem, jelikož jsou vidět pouze odtokové spáry. Oba typy roštů lze využít pro všechna těla podlahových vpustí, stejně tak je zachována garance těsnosti díky certifikátu Seal System.

TECEdrainpoint S - rošt pro nalepení dlažby

TECEdrainpoint S – rošt pro nalepení dlažby

TECEdrainpoint S - rošt typu „plate“

TECEdrainpoint S – rošt typu „plate“

www.tece.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna s WC splachovani
Sdílejte článek

Diskuze