splachovani

zdroj Geberit
Koupelny

Splachovací systémy pod omítku Geberit

Vaše nová koupelna by měla být výjimečná. Splachovací systémy Geberit se používají každodenně a je proto důležité vybrat s rozmyslem takové řešení, se kterým budete opravdu spokojeni. Inovativní funkce, vysoce kvalitní technická řešení a široký výběr designů ovládacích tlačítek splachování splní všechna Vaše osobním potřeby a představy.

Vhazování tablet
Koupelny

Možnost vhazování WC tablet do splachovací nádržky

A jak je u TECE zvykem, vhazování tablet je velice jednoduché a vhodné pro všechna tlačítka. K dispozici bude v průběhu letošního léta.

Koupelny

Objevte rozmanitost s ovládacími tlačítky TECE

Firma TECE klade důraz na působivý vzhled, a proto vyvinula jako první na světě splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny, lícuje s ní a nevyčnívá. Toto řešení, které v interiéru působí velmi […]

Koupelny

Schell nabízí splachovače se snazším přístupem ke komponentům

Německý výrobce armatur Schell nabízí systém splachování pisoárů s mnohem snazším přístupem ke komponentům uvnitř. Jde o podomítkový splachovač na infra senzor Schell Compact II Infra, který je vhodný především jako elektronický bezdotykový systém splachování ve […]

Novinky

Souprava pro vhazování tablet do splachovací nádržky

Osvěžovače vzduchu určené pro zavěšení do WC mísy mohou být již definitivně minulostí. Na scénu přicházejí WC deodoranty, které můžete vhazovat i do splachovacích nádržek zabudovaných ve stěně. Jak je to možné?