Souprava pro vhazování tablet do splachovací nádržky

11. 05. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Osvěžovače vzduchu určené pro zavěšení do WC mísy mohou být již definitivně minulostí. Na scénu přicházejí WC deodoranty, které můžete vhazovat i do splachovacích nádržek zabudovaných ve stěně. Jak je to možné? Díky nejnovější inovaci […]

Osvěžovače vzduchu určené pro zavěšení do WC mísy mohou být již definitivně minulostí. Na scénu přicházejí WC deodoranty, které můžete vhazovat i do splachovacích nádržek zabudovaných ve stěně. Jak je to možné?


Díky nejnovější inovaci firmy Geberit, stačí pouze odklopit tlačítko, které jste zatím používali pouze pro splachování, vhodit tabletu a zase zaklopit. Doposud bylo možné používat rozpustné dezinfekční tablety pouze pro nádržky instalované na stěně. Pokud máte doma toaletu s tímto zabudovaným systémem, nezbývalo vám dříve nic jiného, než zavěšovat osvěžovač na okraj mísy. Tomu je nyní konec, příčina vaší voňavé toalety už nemusí být vidět.

Snadná montáž a ještě snadnější obsluha
Souprava pro vhazování tablet se prodává jako příslušenství ke všem ovládacím tlačítkům Geberit řady Sigma. Nainstalovat si ji můžete velice snadno bez použití nářadí, skládá se z odklápěcího upevňovacího rámečku a zásobníku pro dezinfekční tabletu. Otvorem za ovládacím tlačítkem pro splachování tedy vhazujete tabletu přímo do nádržky. Do zásobníku se vejde většina běžně prodávaných tablet.

Rovnoměrné působení vonných esencí
Zásobník na dezinfekční tablety uvnitř nádržky umožňuje aktivním látkám, aby se rozpouštěly rovnoměrně po celé míse. Po každém spláchnutí se tak dostanou účinné látky do kontaktu s vnitřním okrajem WC mísy a zlepší tak hygienický stav vaší toalety. Tento neviditelný a diskrétní osvěžovač vzduchu na WC je to poslední, co zbývá k dokonalosti vaší koupelny.

Pro více informací navštivte www.geberit.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: geberit koupelna splachovani zachod
Sdílejte článek

Diskuze