Objevte rozmanitost s ovládacími tlačítky TECE

10. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Firma TECE klade důraz na působivý vzhled, a proto vyvinula jako první na světě splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny, lícuje s ní a nevyčnívá. Toto řešení, které v interiéru působí velmi […]

Firma TECE klade důraz na působivý vzhled, a proto vyvinula jako první na světě splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny, lícuje s ní a nevyčnívá. Toto řešení, které v interiéru působí velmi čistě a kompaktně, vítá stále větší okruh architektů a designérů, ale i běžných domácností.

 

Kovové tlačítko TECEsquare z nerezové oceli získalo ocenění v anketě Design Prize 2010, cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „red dot“. Ovládací tlačítko vyrobené z nejkvalitnější nerezové oceli a povrchu, který na sobě díky speciálnímu povrchu nezanechává otisky prstů, zvýrazní krásu a jedinečnost Vaší koupelny.

Stále častěji se v koupelnách objevuje sklo, které je moderní, proto nabízíme také ovládací tlačítka se skleněnými kryty. Pro moderní koupelny, ve kterých se objevují ostré hrany a pravoúhlé tvary se velice hodí skleněné provedení TECEsquare. Pro veselé a hravé koupelny jsou vhodná tlačítka TECEloop, kde si zaručeně každý vybere barvu, kterou preferuje. Skleněné kryty se dají různě kombinovat, proto řada TECEloop vyniká jedinečnou škálou 104 možných barevných kombinací.

foto: TECE Česká republika s.r.o.

foto: TECE Česká republika s.r.o.

Nejširší nabídku ovládacích tlačítek, technických dokonalostí a informací o společnosti najdete na www.tece.cz.

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: splachovani wc
Sdílejte článek

Diskuze