Najdi si nejbližší RAVAK přes mobil

10. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Patříte k stále rostoucímu počtu zákazníků, kteří se k internetu připojují přes telefon či tablet? RAVAK myslí i na vás a nově spustil mobilní verzi svých webových stránek. Specialitou mobilní verze je zvláště služba „Najdi nejbližší“, která maximálně usnadňuje vyhledávání prodejen se zbožím RAVAK podle místa, kde se aktuálně nacházíte.

Mobilní verze webových stránek RAVAK se od té klasické, desktopové, liší pouze vzhledem, který je přizpůsoben menším displayům a maximálním zjednodušením cesty k hledanému cíli. „Jak víme, přes mobil přichází na náš web většinou lidé, kteří chtějí informaci adekvátní k jejich momentální lokaci, a proto naše nová mobilní prezentace zahrnuje zejména službu „Najdi nejbližší“ v seznamu našich obchodních partnerů. Co se týče produktů, ze smartphonu či tabletu se jednoduše dostanete ke kompletní nabídce našich výrobků, které si díky e-shopu můžete přes mobil i koupit.“ říká vedoucí marketingu RAVAK Jan Hudák.

Jako jedna z prvních firem v oblasti stavebnictví začal RAVAK zavádět QR kódy neboli kódy rychlé reakce, které uživatelům geniálně usnadňují přístup k hledaným informacím. QR kód je nově zabudován například do katalogu Collection pro rok 2014 a čtenáři už jen stačí přiložit ke kódu svůj telefon a okamžitě si začít prohlížet mobilní verzi internetových stránek RAVAK. „Sledujeme moderní trendy nejen v designu, ale i v technologiích, a proto jsme investovali do zavedení mobilního webu a s ním souvisejících QR kódů. V současné chvíli nabízíme našim uživatelům přístup k našim výrobkům kdykoli a odkudkoli, přičemž už nejsou vázáni ani na svůj počítač, stačí jim pouze mobilní telefon.“ dodává Jan Hudák.

Klasická webová prezentace www.ravak.cz se v minulosti umístila na 3. místě prestižní soutěže Web TOP 100 a od té doby prošla mnoha dalšími aktualizacemi. V současné době na desktopové verzi webu RAVAK naleznete kompletní přehled všech produktů včetně jejich technických nákresů, montážních návodů, instruktážních videí a certifikátů včetně možnosti okamžitého nákupu zboží přes e-shop RAVAK. Před nákupem vám rozhodování usnadní on-line konfigurátory, a to konfigurátor hydromasážních systémů a konfigurátor atypických řešení na míru. Internetovou prezentaci značky RAVAK naleznete jak na kanálu YouTube (www.youtube.com/ravakcz) , tak na Facebooku (www.facebook.com/RAVAK.CZ).

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna
Sdílejte článek

Diskuze