Koupelnový nábytek

Nová koupelnová série Geberit Acanto. Individuální jako vy

18. 11. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Nová a ucelená koupelnová řada Geberit Acanto nabízí veškerá chytrá řešení usnadňující každodenní pobyt v koupelně. Koupelnový nábytek a keramické zařizovací předměty jsou výjimečné svým nadčasovým designem a možností originálních kombinací. Koupelnová řada zahrnuje umyvadla, koupelnový nábytek, toalety Rimfree bez splachovacího kruhu a bidet.

Funkční a inovativní

Keramické zařizovací předměty nabízejí vše, co jsme v dnešní době zvyklí očekávat: různé typy umyvadel, štíhlý design a u některých velikostí umyvadel i skryté přepady. Série obsahuje také elegantně nadčasové toalety Rimfree, které se díky absenci splachovacího kruhu dobře udržují v čistotě.

Design

Design ucelené řady výrobků koupelnové série Geberit Acanto se vyznačuje ladnými organickými tvary. Přímočaré linie a měkké křivky se vzájemně harmonicky prolínají a malé poloměry rohů zdůrazňují jednoduchost a půvab, který tyto výrobky vyzařují. Pravoúhlý vnější tvar umyvadel dokonale ladí s koupelnovým nábytkem.

Umyvadla různých tvarů a funkcí

Díky širokému výběru různých typů a velikostí umyvadel vychází Geberit vstříc požadavkům zákazníků na individuálně tvarované zařizovací předměty. Umyvadla s designem SlimRim mají velmi nízkou hranu a malé poloměry, což jim dodává obzvláště elegantní, štíhlý vzhled.

Koupelnová řada Geberit Acanto obsahuje vestavná umyvadla s designem SlimRim a standardní umyvadla s různou stavební hloubkou, jak s odkládací plochou, tak bez ní. Vestavná umyvadla ideálně splývají s nábytkem.

Umyvadlo s integrovanou odkládací plochou na pravé straně má výraznou přidanou hodnotu a navíc je esteticky velmi atraktivní. Na odkládací plochu, která je nedílnou součástí keramického těla umyvadla, lze umístit koupelnové doplňky.

umyvadlo

Umyvadlo Geberit Acanto s odkládací plochou. Foto Geberit

Toalety – pohodlné a snadné čištění

Toalety nové série jsou bez splachovacího kruhu, mají vnější povrch bez otvorů a výčnělků a veškerá připojení jsou řešená jako skrytá. Toaletní mísy Geberit Rimfree jsou vysoce hygienické, protože nemají žádné obtížně dostupné skuliny, ve kterých by se mohly hromadit nečistoty a bakterie. WC sedátka toalet, které jsou vybaveny volitelnou funkcí QuickRelease, lze jednoduše sundat stisknutím tlačítka a pohodlně umýt.

Koupelnový nábytek pro interiér na míru

Koupelnový nábytek z řady Geberit Acanto poskytuje velkou míru volnosti při navrhování interiéru koupelny. Nábytek lze libovolně kombinovat podle potřeb a dané stavební situace. Nábytek může být použit jako solitérní řešení umyvadlového prostoru (s umyvadlem, umyvadlovou a zrcadlovou skříňkou) nebo jako koncepční řešení, v rámci kterého si každý může zkombinovat jednotlivé kusy nábytku podle svých potřeb odvíjejících se od velikosti koupelny nebo nároků na úložný prostor.

Koupelnový nábytek

Velká variabilita přesně pro vaši koupelnu. Foto Geberit

Koupelnový nábytek

Dokonalý úložný prostor v koupelnovém nábytku

V řadě Geberit Acanto je uplatněn koncept „ideálního dosahu“. Předměty, které se používají každodenně, jsou zde umístěny v pohodlném dosahu a pro velké předměty je k dispozici velkoryse dimenzovaný úložný prostor. V závislosti na velikosti koupelnového nábytku si může každý také uspořádat předměty uvnitř koupelnového nábytku pomocí volitelných organizérů.

Koupelnový nábytek

Uspořádejte si prostor podle svých potřeb. Foto Geberit

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit spol. s r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: bidet koupelnový nábytek toalety umyvadla
Sdílejte článek

Diskuze