Splní vám všechna přání při sprchování

07. 05. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Variabilita a individuální řešení jsou hlavní výhody, které vám může přinést správně vybraný sprchový kout. Těmto požadavkům vychází vstříc jeden z nejoblíbenějších koutů značky RAVAK – sprchový kout Blix.

Čtverec i obdélník

Zákazníci čím dál více využívají zejména rohových sprchových řešení, ať už se jedná o klasický rohový spchový kout nebo o niku či jiný prostor přepažený sprchovými dveřmi. Navíc už neplatí klasická představa o nutně čtvercovém tvaru. V mnoha případech je výhodnější pořídit si obdélníkový kout, který vám poskytne více sprchovacího místa na stejné výměře. Sprchový kout Blix nabízí všechny možné variace od délky 80 cm až po 120 cm. S koutem Blix je navíc plánování ještě jednodušší – jedny dveře padou do levého i pravého umístění, stačí je jen otočit.

Sprchové dveře pro ty, co se vyznají

Sprchové dveře vám ušetří finance i starosti. Nepořizujte hotový sprchový kout, stačí vám vyzdít požadovaný prostor nebo použít stávající niku a přepažit ji pouze sprchovými dveřmi. Sprchový kout Blix nabízí unikátní rozměr, jeho čtyřdílné sprchové dveře přepaží a utěsní sprchový prostor o šířce až 2m!

foto: Ravak a.s.

foto: Ravak a.s.

Ideální i do menších koupelen

Posuvné dveře koutu Blix šetří místo, nebudete se tak potkávat s přebytečnou hmotou otevřených dveřních dílů, ze kterých ještě k tomu kape voda. Kvalitní kolečka v posuvném mechanismu zajišťují bezproblémový a tichý chod koutu.

Nevíte kam na malé ploše koupelny s umyvadlem? Kout Blix lze sestavit z jedné či dvou skleněných pevných stěn a sprchových dveří – umyvadlo tedy můžete namontovat těsně k pevné stěně koutu, vchod do sprchového koutu nebude nijak omezen a ušetříte cenné centimetry.

Jedinečné vychytávky

Někde se stala chyba a připravený stavební otvor pro sprchový kout je najednou mnohem větší než jsou přesné rozměry výrobku? Nic se neděje, nemusíte utrácet za výrobu atypu! Sprchový kout Blix nabízí nastavovací díly, které výrobek rozšíří až o 2 cm.

Máte špatné zkušenosti s obtížným čištěním špatně dostupných rohů? Dveřní díly sprchového koutu Blix jsou ve spodní části opatřeny vyklápěcím mechanismem, který vám umožní dveře jednou rukou částečně vyklopit tak, že se pohodlně dostanete do všech nedostupných míst.

Skleněné výplně koutu Blix nezkorodují působením vodního kamene. Už ve výrobě jsou opatřovány ochrannou vrstvou AntiCalc, kterou stačí po pár měsících obnovovat a sklo vašeho koutu nikdy „neoslepne“.

Široký výběr designů

Technická dokonalost koutu Blix jde ruku v ruce s jeho designem. Přizpůsobte si kout tak, aby harmonicky ladil s obklady a vybavením. Rám koutu je nabízen dokonce ve třech povrchových úpravách, jako je lesklá kovová, matná kovová (tzv. satin) a nebo lakovaná bílá. Novinkou je možnost vybrat si kromě transparentního skla i sklo s dekorem „grape“, které ze sprchového koutu vytvoří intimní zázemí chráněné před pohledy zvenčí.

Ceny sprchových koutů ze série Blix:
Sprchové dveře Blix od 8 390 Kč
Rohové sprchové kouty Blix od 11 990 Kč
Čtvrkruhové sprchové kouty Blix od 10 890 Kč

www.ravak.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: koupelna sprchový kout
Sdílejte článek

Diskuze