sprchovaci wc podsvícené v koupelně
Zdroj: Geberit

Spokojený zákazník důvěřuje originálu Geberit

03. 09. 2021 Sdílet

Společnost Geberit vyrobila svou první podomítkovou nádržku už před 57 lety a od té doby ji neustále vylepšuje a zdokonaluje. Podomítkové nádržky nastavily nové trendy v koupelnovém designu, když se všechna technická zařízení začala skrývat za stěnu.

Dnes, po více než pěti desetiletích, se toto řešení se závěsnou toaletou stává standardem v našich koupelnách. Svědčí o tom i více než 60 milionů podomítkových WC nádržek Geberit prodaných po celém světě, z nichž se více než 2 miliony nacházejí v českých a slovenských domácnostech. Jejich obliba má racionální kořeny: snadno se instalují, poskytují spolehlivý provoz po dlouhá desetiletí, jednoduše se udržují a koupelny díky nim působí moderně, úhledně a čistě.

Jako poděkování za dlouholetou důvěru připravila společnost Geberit
21 špičkových sprchovacích WC Geberit AquaClean Sela. Použitím sprchovacího WC se budete cítit svěže, a navíc oceníte řadu dalších zajímavých funkcí, jako třeba noční orientační světlo. Vyhrát je můžete v rámci výherní akce Nabídka 2021 až do listopadu 2021. Stačí si zakoupit jeden z akčních originálních podomítkových systémů Geberit Duofix a zaregistrovat se na stránce www.geberit.cz/2021.

Sprchovací wc v koupelně

Špičkové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela můžete získat v rámci akce Nabídka 2021. Zdroj: Geberit

Sprchovací WC Geberit AquaClean vás jemně omyjí vodou a jsou přitom mnohem hygieničtější než papír. Leží-li vám na srdci vaše osobní hygiena a kladete důraz na to, abyste se po každé návštěvě toalety cítili opravdu čistí, pak se nechejte přesvědčit jemnou a přirozenou očistou sprchovacími WC AquaClean. Podívejte se na krátké video, kde jsou představeny přednosti sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela.

Úplná pravidla výherní akce si můžete přečíst na tomto odkazu.

Zdroj: Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny koupelna sprchovací toalety Sprchovací WC toalety wc WC mísy
Sdílejte článek