Zdroj: Kaldewei

Virtuální inspirace dle soudobých trendů – Kaldewei rozšiřuje online plánovač koupelny o další zajímavé funkce

15. 03. 2022 Sdílet

Individuální design hraje při realizaci koupelen stále důležitější roli. Kaldewei vyšel vstříc přáním a především kreativitě svých zákazníků a v uplynulém roce spustil na svých webových stránkách nový online plánovač koupelny. Od této chvíle jsou v něm k dispozici ještě lepší nástroje pro plánování a navíc byl také rozšířen o další zajímavé funkce.

Díky nim si mohou soukromí realizátoři vytvořit detailní půdorys koupelny. Rovněž lze lépe integrovat různé výklenky, arkýře a další prostorové zvláštnosti. Nově je možné do půdorysu zahrnout a při plánování
zohlednit také střešní zešikmení. Všechny kroky plánování lze
vizualizovat – a to zcela jednoduše jen pomocí několika kliknutí.

 Online plánovač koupelny od Kaldewei.

Zdroj: Kaldewei

Také díky tomuto modernímu nástroji pro virtuální inspiraci je Kaldewei zcela v souladu s aktuálními trendy. Potvrzuje to mimo jiné i vysoká návštěvnost webových stránek v uplynulých dvanácti měsících.

 Online plánovač koupelny od Kaldewei.

Plán se změní v realitu. Zdroj: Kaldewei

Online plánovač koupelny dává uživateli možnost zcela volně naplánovat svou koupelnu v 3D náhledu nebo vytvořit takovýto náhled s použitím vzorové koupelny – a to pro koupelnu pro hosty v suterénu nebo luxusní lázně v půdní vestavbě. Nabídka extra plochých sprchových vaniček, umyvadel, koupacích van a dalších koupelnových prvků je veliká a individuální přání lze v jednoduchých krocích vizualizovat.

 Online plánovač koupelny od Kaldewei.

Arkýře, výklenky nebo střešní zešikmení? Žádný problém – s online plánovačem koupelny si můžete vytvořit vlastní koupelnu 1:1. Zdroj: Kaldewei

Z nového nástroje budou mít užitek i profesionálové, protože jej mohou použít přímo u svých zákazníků. Výsledkem plánování je kótovaný návrh projektu koupelny. Kaldewei tím podporuje své odborné partnery při poradenství a plánování koupelen. K digitálnímu plánovači koupelny od Kaldewei se dostanete zde.

Zdroj: PR článek společnosti Kaldewei

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny koupelna koupelnový nábytek
Sdílejte článek