Zdroj: Koupelny Ptáček

Vše co potřebujete vědět o koupelnách a vytápění

14. 03. 2022 Sdílet

Za tradicí společnosti Ptáček stojí nejen (letos kulatých) 30 let obchodu, více než 160 poboček v Čechách i na Slovensku, tisíce spokojených zákazníků, ale především ohromné zkušenosti a odbornost. Ty jsou neocenitelnou potřebou, kterou ocení každý, kdo hledá inspiraci při výstavbě nebo přestavbě nejen koupelny, ale i domu či bytu. Společnost Ptáček tyto zkušenosti zhmotnila v magazínu Speciál, jehož druhé vydání aktuálně vyšlo.

Víc než jen katalog

Speciál rozhodně není katalogem nabízených výrobků, ale moderním inspirativním přehledem technických vychytávek, aktuálních trendů, inovativních řešení a zajímavých postupů. Je to neotřelá
prezentace moderního bydlení. Kromě koupelen se čtenář seznámí s různými druhy vytápění, počínaje klasickými kotli na tuhá paliva až po alternativní zdroje tepla. Stejnou pozornost autoři věnovali inženýrským sítím, rekuperačnímu vytápění, krbům, nebo pitné či odpadní vodě. Jednotlivá témata obsahují zkušenosti odborníků, s důrazem na tolik důležité úspory a zároveň na nejnovější poznatky z daných odvětví.

Časopis Špeciál od Koupelny Ptáček

Zdroj: Koupelny Ptáček

Jak na moderní bydlení

Ze Speciálu se dozvíte například o ekostylu v interiéru, přírodních motivech, koupelnových stylech a moderních barvách. Jistě vás zaujme i další témata, jako například individualizace v obytných prostorách, trendová řešení s originálním LED osvětlením a další. Bez zajímavosti nejsou pasáže o chytrých „smart-technologiích“. Těmi dnes ovládáte sprchové programy, činnost toalety, osvětlení v koupelně a další. Chytrá domácnost byla dříve spíše fantazií vizionářů, dnes se pomalu stává běžnou součástí života, chcete-li mít svůj dům pod kontrolou.

Časopis Špeciál od Koupelny Ptáček

Zdroj: Koupelny Ptáček

Nový magazín Speciál, který je ZDARMA k dispozici na všech pobočkách nebo k zaslání poštou, vás mimo jiné seznámí s procesem vzniku nové koupelny od návrhu až po realizaci.
Zastavte se v některé z poboček a odneste si kromě inspirace i nový magazín Speciál Ptáček.

Více na www.koupeny-ptacek.cz

Zdroj: PR článek společnosti Ptáček

Kategorie: Koupelny Vytápění
Tagy: casopis kamna kotle koupelna krby zdroje tepla
Sdílejte článek