casopis

Časopis Špeciál od Koupelny Ptáček
Koupelny

Vše co potřebujete vědět o koupelnách a vytápění

Za tradicí společnosti Ptáček stojí nejen (letos kulatých) 30 let obchodu, více než 160 poboček v Čechách i na Slovensku, tisíce spokojených zákazníků, ale především ohromné zkušenosti a odbornost. Ty jsou neocenitelnou potřebou, kterou ocení každý, kdo hledá inspiraci při výstavbě nebo přestavbě nejen koupelny, ale i domu či bytu. Společnost Ptáček tyto zkušenosti zhmotnila v magazínu Speciál, jehož druhé vydání aktuálně vyšlo.

HOME 7-8/2021
Novinky

Letní dvojčíslo časopisu HOME je v prodeji

Terasy, zahrady, balkony... V nejnovějším vydání časopisu HOME jsme pro vás připravili řadu inspirací pro relax a letní pohodu.

Home 6/2020
Novinky

Červnové vydání časopisu HOME právě v prodeji. Teď s dárkem!

Nahlédněte s námi do obsahu aktuálního vydání našeho časopisu a nechte se inspirovat. K novému HOME jsme vám přibalili dárek.

Novinky

Nové číslo časopisu HOME 03/2016 v prodeji

V březnovém vydání jsme se zaměřili na trendy. Možná se ptáte, co je na tom. Vždyť o čem jiném by takové časopisy měly být… My jsme se na ně ale zaměřili hned z několika úhlů pohledu. Nejenom z pohledu toho líbivého, co je vidět očima, ale i prakticky, tedy kam směřuje vývoj v oblasti materiálů, technologií a co nám tato vylepšení přináší.

Novinky

Zimní dvojčíslo HOME je tu!

Na tohle vydání jsme opravdu pyšní. První dvojčíslo letošního roku jsme zaměřili na jedno podle nás velmi důležité téma. A tím je ekologie bydlení. Především vás chceme ujistit, že bydlet ekologicky rozhodně neznamená rezignovat na design a estetiku.

Novinky

Nejnovější vydání časopisu HOME právě na stáncích

Prázdninové dvojčíslo jsme pojali příhodně jako Velký dětský speciál. Vždyť kdy jindy se vrhnout na úpravy nebo zbrusu nové zařizování pokojů vašich ratolestí, než když jsou pohodlně „uklizeny“ na táborech či v laskavé náruči prarodičů?

HOME speciál podzim/2014
Novinky

HOME speciál podzim/2014 již v prodeji!

Nenechte si ujít speciální vydání časopisu HOME na téma Bydlíme úsporně. Své si zde najdou zejména ti, kteří plánují stavbu vlastního domu a rádi by ho postavili s ohledem na životní prostředí i provozní náklady.

Červnové číslo časopisu HOME již v prodeji!
Novinky

Červnové číslo časopisu HOME již v prodeji!

Červnové číslo časopisu HOME je plné inspirace, jak si zařídit dokonalé bydlení ve vašem stylu – ať už dáváte přednost minimalismu s venkovskou patinou, barevnému retru nebo moderní klasice. Tématem číslo jedna je Miss Koupelna.

Domov tří generací
Novinky

Speciální jarní vydání časopisu HOME již v prodeji!

Právě vychází speciální vydání časopisu HOME zaměřené na téma oprav a rekonstrukcí. Pokud jste majiteli staršího domu či plánujete koupi bytu v panelovém nebo letitém činžovním domě, neměli byste ho na stáncích minout.

Novinky

Nové, květnové číslo HOME je již v prodeji

V květnovém vydání časopisu HOME přinášíme opravdu pestrou směsici bytů a domů, jimiž se můžete inspirovat při zařizování vašeho domova. Pokud vás nezaujme lehce pop-artový mezonet nebo secesní byt okořeněný špetkou světového designu i moderním […]