Červnové vydání časopisu HOME právě v prodeji. Teď s dárkem!

Červnové vydání časopisu HOME právě v prodeji. Teď s dárkem!

11. 06. 2021 Sdílet

Nahlédněte s námi do obsahu aktuálního vydání našeho časopisu a nechte se inspirovat. K novému HOME jsme vám přibalili dárek.

EDITORIAL

Nebezpečná blízkost

Kuchyň je prý srdcem domova. Možná to zní trochu pateticky, ale bereme-li srdce za základ života a fungování, tak myslím, že to platí. Vždyť asi každý by mohl vykládat o svých vzpomínkách na časy, v nichž se právě v kuchyni odehrály klíčové životní situace nebo silné okamžiky, které v člověku zůstanou. Možná na časy, kdy jste jako malí sedávali za velkým stolem u babičky a celý dům voněl štrůdlem; možná na den, kdy jste oznámili rodičům tu „sladkou novinu“, po které maminka nemohla dojíst nedělní polévku; nebo na novou dětskou židličku, kterou jste s velkým nadšením přistavili svému prvorozenému ke kuchyňskému stolu ještě dřív, než uměl pořádně sedět, a dost nepromyšleně právě k čerstvě vymalované stěně… Kuchyň je prostě důležité místo v každé rodině. U nás doma získala v posledních měsících na důležitosti i tím, že se stala dočasným působištěm mého „home officu“. I když popravdě zvítězila ve velmi slabé konkurenci. (Pochopitelně, hlavním důvodem jejího triumfu byl jediný volný stůl v naší domácnosti.) Netvrdím, že toto řešení nemělo své výhody. Avšak časem se ukázala i úskalí – právě blízkost lednice, všechny ty vůně a nedostatek místa na „jogamatku“ tak trochu alibisticky viním za svou dnešní „korona formu“. Vím, je to slabá výmluva. Vlastně bych měla být ráda, že mě naše kuchyň přijala s otevřenou náručí. Naštěstí nám však už svítá na lepší časy. Už se těším na „office“ bez dodatku „home“. I když to možná zní divně těšit se, že člověk opustí kuchyň a půjde do práce, já se na to těším opravdu upřímně. Navíc doufám, že mi dostatečná vzdálenost od kuchyně pomůže časem vyměnit pohodlné legíny a volné šaty za kousky s nižším podílem elastenu, které jsou momentálně odsouzeny do vězení v šatní skříni.

A co vaše kuchyň? Obstála se ctí ve zkoušce „home officů“? Nebo nezvládla právě nejlépe nezvyklý nápor způsobený zavřenými školními jídelnami? Přemýšlíte o tom, že by potřebovala změnu? Tento měsíc jsme pro vás vybrali čtyři perfektní kuchyně, jimiž stojí za to se inspirovat při zařizování nebo renovaci té vaší. A samozřejmě i mnoho dalších zajímavých témat – stačí obrátit list. 🙂

Erika Kuhnová

Home 6/2020

OBJEDNAT PŘEDPLATNÉ

Kategorie: Novinky
Tagy: byty casopis HOME plánování kuchyně
Sdílejte článek