Zimní dvojčíslo HOME je tu!

Zimní dvojčíslo HOME je tu!

11. 02. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Na tohle vydání jsme opravdu pyšní. První dvojčíslo letošního roku jsme zaměřili na jedno podle nás velmi důležité téma. A tím je ekologie bydlení. Především vás chceme ujistit, že bydlet ekologicky rozhodně neznamená rezignovat na design a estetiku.

A už vůbec to neznamená, že musíte sahat hluboko do peněženky. Chcete vědět, jak si „za hubičku“ doma vyrobit přírodní čisticí prostředky? Jak vybrat „cool“ nábytek, který nezatěžuje životní prostředí? A jak drobnými změnami a každodenními návyky ušetřit spoustu energie, a tím pádem také peněz? Zkrátka, jak si dopřát ohleduplné, zdravé, a přitom krásné i dostupné bydlení? Neváhejte a začtěte se do našeho zeleného čísla. Nezapomněli jsme ani na stavbu a zahradu. Předvedeme vám tři způsoby, jak může vypadat dřevostavba, a navíc vám ukážeme, jak ji krok za krokem postavit. Dozvíte se také, čím nejen tyto domy vytápět. V sekci Zahrada vás přesvědčíme, že pěstovat bylinky a zeleninu můžete i ve městě, stejně jako si založit kompost.

00b__Schwestern_sofa_moveme_VOL_6354 Představujete si ekologické bydlení jako hobití domeček z větví a hlíny? Může takový být, ale vůbec nemusí. Může mít podobu moderního, neotřelého a stylového domova. Stejně, jako nábytek, kterým ho vybavíte. Vymysleli jsme pro vás říkanku, která vám pomůže s jeho výběrem.

10_SP2015-Zecc-Tuinhuis-14-HiRes Tento jednoduchý dům ze dřeva, břidlice a skla sice slouží jako rekreační chata, ale my bychom se do něj klidně nastěhovali napořád. Nejen proto, jak geniálně je vymyšlený, ale také kvůli nádhernému místu uprostřed přírody, do něhož je usazen.

00_MG_0965 Byt v pražských Strašnicích zařizovali mladí majitelé plní elánu a lásky k zařizování. I když měli nejedny zkušenosti, nepohledli pýše a radili se s architektem. Výsledek působí profesionálně, útulně, osobitě − zkrátka tak, že se nám vůbec nechtělo odejít…

Kategorie: Novinky
Tagy: casopis hobití domy HOME
Sdílejte článek

Diskuze