HOME

HOME 5/2021
Novinky

Květnové vydání HOME je právě v prodeji!

35 prima věcí pro domácí závavu, interiér v provensálském stylu, 9 perfektních nápadů, jak zkombinovat dlažbu a obkladačky v koupelně, Jak připravit terasu na letní sezónu a ještě mnohem více! Květnové vydání HOME je právě v prodeji

Novinky

Nové číslo časopisu HOME 03/2016 v prodeji

V březnovém vydání jsme se zaměřili na trendy. Možná se ptáte, co je na tom. Vždyť o čem jiném by takové časopisy měly být… My jsme se na ně ale zaměřili hned z několika úhlů pohledu. Nejenom z pohledu toho líbivého, co je vidět očima, ale i prakticky, tedy kam směřuje vývoj v oblasti materiálů, technologií a co nám tato vylepšení přináší.

Novinky

Zimní dvojčíslo HOME je tu!

Na tohle vydání jsme opravdu pyšní. První dvojčíslo letošního roku jsme zaměřili na jedno podle nás velmi důležité téma. A tím je ekologie bydlení. Především vás chceme ujistit, že bydlet ekologicky rozhodně neznamená rezignovat na design a estetiku.

Novinky

Nejnovější vydání časopisu HOME právě na stáncích

Prázdninové dvojčíslo jsme pojali příhodně jako Velký dětský speciál. Vždyť kdy jindy se vrhnout na úpravy nebo zbrusu nové zařizování pokojů vašich ratolestí, než když jsou pohodlně „uklizeny“ na táborech či v laskavé náruči prarodičů?

Červnové číslo časopisu HOME již v prodeji!
Novinky

Červnové číslo časopisu HOME již v prodeji!

Červnové číslo časopisu HOME je plné inspirace, jak si zařídit dokonalé bydlení ve vašem stylu – ať už dáváte přednost minimalismu s venkovskou patinou, barevnému retru nebo moderní klasice. Tématem číslo jedna je Miss Koupelna.

Domov tří generací
Novinky

Speciální jarní vydání časopisu HOME již v prodeji!

Právě vychází speciální vydání časopisu HOME zaměřené na téma oprav a rekonstrukcí. Pokud jste majiteli staršího domu či plánujete koupi bytu v panelovém nebo letitém činžovním domě, neměli byste ho na stáncích minout.

Novinky

Nové, květnové číslo HOME je již v prodeji

V květnovém vydání časopisu HOME přinášíme opravdu pestrou směsici bytů a domů, jimiž se můžete inspirovat při zařizování vašeho domova. Pokud vás nezaujme lehce pop-artový mezonet nebo secesní byt okořeněný špetkou světového designu i moderním […]

Novinky

Nové, dubnové číslo HOME je již v prodeji

Milujeme prosté domy s bílou fasádou, zkrátka chytrou a skromnou noblesu. Proto vám dva z nich představíme: jeden netradiční s nápaditým půdorysem, druhý jednoduchý, po britsku konzervativní, přesto moderní a absolutně komfortní.

Novinky

Nejnovější číslo HOME 3/2014 již v prodeji!

Nejnovější, březnové číslo časopisu HOME jsme věnovali tématu ložnic a způsobům, jak je pomocí doplňků a správné kombinace všech prvků přetvořit zrovna v takové království snů, jaké odpovídá právě vašemu naturelu. Kuchyně jsou věčné téma, […]

Novinky

Nejnovější číslo HOME 1-2/2014 již v prodeji!

V prvním letošním čísle časopisu HOME jsme se zaměřili na dřevo. Je krásné, praktické, obnovitelné, vypadá skvěle v exteriéru i interiéru. A domy z něj jsou rychle postavené, energeticky úsporné, navíc nesmírně příjemné. Pozveme vás […]