Nové, dubnové číslo HOME je již v prodeji

Nové, dubnové číslo HOME je již v prodeji

11. 04. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Milujeme prosté domy s bílou fasádou, zkrátka chytrou a skromnou noblesu. Proto vám dva z nich představíme: jeden netradiční s nápaditým půdorysem, druhý jednoduchý, po britsku konzervativní, přesto moderní a absolutně komfortní. V interiéru jsme […]

Milujeme prosté domy s bílou fasádou, zkrátka chytrou a skromnou noblesu. Proto vám dva z nich představíme: jeden netradiční s nápaditým půdorysem, druhý jednoduchý, po britsku konzervativní, přesto moderní a absolutně komfortní.

V interiéru jsme se v dubnu zaměřili na koupelny. Vysledovali jsme pro vás pár nějžhavějších trendů v oblasti keramiky a sanity, a to jak z pohledu materiálů a vzhledu, tak z hlediska technologií. A také na úložné prostory – přinášíme 8 praktických tipů a triků. Posvítili jsme si i na okna.

Výrobci stále přicházejí s novými konstrukčními zlepšováky, díky nimž okenní profily i zasklení propouštějí čím dál méně drahocenného tepla. Základem úspěchu je však správná montáž. Pokračujeme také v prozkoumávání toho, jak nejlépe zařídit a čím vybavit bazén, aby vám dlouho a dobře sloužil. A v neposlední řadě přinášíme tipy na originální i vlastnoručně vyrobené jarní dekorace.

HOME_2014_0410a_Villeroy-&-Boch,-Velikonoce-3

01_Rako-DECO_RAKO-(4) 05_Rasl_W0A001701_fotes_s

 www.jagamedia.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: casopis duben HOME
Sdílejte článek

Diskuze