Nejnovější číslo HOME 3/2014 již v prodeji!

14. 03. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Nejnovější, březnové číslo časopisu HOME jsme věnovali tématu ložnic a způsobům, jak je pomocí doplňků a správné kombinace všech prvků přetvořit zrovna v takové království snů, jaké odpovídá právě vašemu naturelu. Kuchyně jsou věčné téma, […]

Nejnovější, březnové číslo časopisu HOME jsme věnovali tématu ložnic a způsobům, jak je pomocí doplňků a správné kombinace všech prvků přetvořit zrovna v takové království snů, jaké odpovídá právě vašemu naturelu. Kuchyně jsou věčné téma, tentokrát jsme se podívali na aktuální nabídku veškerého zařízení a technologií, která umožňuje sestavit si kuchyni snů v souladu s požadavky 21. století. 

Výběr dveří do interiéru se může zdát jako hračka, ale věděli jste, kolik typů, materiálů a zkomfortňujících technických detailů je dnes v nabídce? Nepřeberně. Nezapomněli jsme přidat 4 exkluzivní návštěvy, ani přehled výhod i nevýhod montovaných domů. V zahradě jsme se jak jinak zaměřili na jaro: přinášíme naše tipy na levnější i dražší výkonné pomocníky v péči o trávník a také 10 nejkrásnějších jarních květin.

HOME_2014_03

 

 

Kategorie: Novinky
Tagy: brezen casopis HOME
Sdílejte článek

Diskuze