Nejnovější číslo HOME 1-2/2014 již v prodeji!

13. 02. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

V prvním letošním čísle časopisu HOME jsme se zaměřili na dřevo. Je krásné, praktické, obnovitelné, vypadá skvěle v exteriéru i interiéru. A domy z něj jsou rychle postavené, energeticky úsporné, navíc nesmírně příjemné. Pozveme vás […]

V prvním letošním čísle časopisu HOME jsme se zaměřili na dřevo. Je krásné, praktické, obnovitelné, vypadá skvěle v exteriéru i interiéru. A domy z něj jsou rychle postavené, energeticky úsporné, navíc nesmírně příjemné. Pozveme vás na návštěvu do několika z nich, probereme výhody i úskalí dřevostaveb obecně, a také přineseme tipy na originální dřevěné skvosty do bytu.

Naši pozornost věnujeme i aktuálním koupelnovým trendům, a to nejen pokud jde o vzhled, ale i o funkci. Představíme čtyři „krásky“, z nich si vybere každý. Nezapomněli jsme ani na malé byty, v nichž bydlí většina z nás, a přinášíme další dávku inspirace a rad jak přetvořit pár metrů čtverečních ve skutečný a pohodlný domov. Pokud spokojeně bydlíte a nechystáte zásadní změnu, potěší vás nápady, jak zazelenit interiér, nebo přehled těch nejzajímavějších ptačích krmítek na trhu. 

HOME_2014_01-02

Číslo na leden a únor 2014 vychází 13. února.

Kategorie: Novinky
Tagy: casopis HOME leden
Sdílejte článek

Diskuze