Zdravé pocení

23. 01. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Znáte krásnější pocit po stresujícím pracovním dni, než zakotvit v konejšivé náruči vlastního domova? Luxusní divize Wellness At Home od Villeroy & Boch Vám dovolí vyvážit pracovní stres a vychutnat si požitek ze sauny v příjemné domácí atmosféře.

Nabídka saun od Villeroy & Boch je dělena do dvou základních línií: SA-Line a SX-Line. Každý kus z této kolekce může být přizpůsoben požadavkům zákazníka, doplněn o aromaterapii nebo uklidňující barevné osvětlení. Lehce čitelné displeje dovolují snadno a přesně kontrolovat teplotu a vlhkost.

SA-Line nabízí kombinaci tří různých technologií v jedné sauně: klasickou horkou saunu, infračervené záření Infrasteam™ a Comfort Climate™ (systém, který kombinuje suchou a vlhkou péči) a poskytuje tak ještě hlubší stimulaci organizmu. Sauny SA-Line od Villeroy & Boch jsou ideální pro omezené prostory, např. pod schody anebo do koupelny, k dispozici v 5 velikostech a různých vnějších designech.

SA-Line sauna v úpravě pravého ořechového dřeva přesně odpovídá modernímu designu vzdušné kolekce koupelnového nábytku City Life Villeroy&Boch a díky tomu působí jako samozřejmá a nenásilná součást prostoru.

SA-Line- (5 rozměrů – od 110x140x198, do 150x 150 nebo 140×170). Cena za saunu ve standardním vybavení cca od 77.600 Kč do 140.276 Kč bez DPH.

Prostornou saunu SX-Line od Villeroy & Boch lze obložit vlastními obklady a atraktivně a nenápaně ji tak integrovat do prostředí koupelny. Linie SX-Line nabízí více možností komfortního saunování – od suché a horké vlhkosti po parní koupel s mírnou teplotou. Interiér sauny je ze dřeva Abachi, které přenáší minimum tepla, neobsahuje pryskyřici a netvoří třísky. V nabídce je 13 rozměrů.

SX –Line – (13 rozměrů od 120x200x198, do 220×300). Cena za saunu ve standardním vybavení cca od 107.460 Kč do 168.785 Kč bez DPH.
www.villeroy-boch.com

Kategorie: Koupelny
Tagy: koupelna sauna wellness
Sdílejte článek

Diskuze