Kuchyňská baterie s filtrací GROHE Blue Pure
Zdroj: GROHE

Čistá chuť, dokonalý požitek: Filtrační baterie GROHE Blue Pure

29. 05. 2023 Sdílet

Kuchyňská baterie GROHE Blue Pure vám snadno umožní zlepšit chuť vody ve vaší domácnosti. Filtrační technologie baterie GROHE Blue Pure přemění běžnou kohoutkovou vodu na lahodně chutnající, čistou pitnou vodu.

Spolehlivě odstraní chlór a další nečistoty, které by mohly nepříznivě ovlivnit její chuť. Separované vnitřní rozvody zajistí, že filtrovaná voda nikdy nepřijde do kontaktu s nefiltrovanou.

Filtr GROHE lze snadno instalovat pod dřez a baterie samotná má samozřejmě všechny základní funkce běžné kuchyňské baterie. Dopřejte si v kuchyni zdroj čisté, osvěžující a filtrované vody prostřednictvím baterie GROHE Blue Pure.

Kuchyňská baterie s filtrem GROHE Blue Pure

Zdroj: GROHE

GROHE Blue Pure pro kuchyně – voda plná chuti, skvělý design a prvotřídní funkční výbava

Systém GROHE Blue Pure je skvělou volbou pro každého, kdo ocení filtrovanou vodu v kuchyni, a především pro všechny, kteří na ní závisí z důvodu nedostatečné kvality vody v dané oblasti.

Systém GROHE Blue Pure vás neochudí o funkce a vzhled moderní kuchyňské baterie, protože je k dispozici ve verzi Duo s populárními bateriemi BauCurve, Eurosmart a Minta. Kromě verze Duo se separátními vnitřními rozvody a výpusťmi pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu je systém GROHE Blue Pure k dispozici také ve verzi Mono.

Kuchyňská filtrační baterie GROHE Blue Pure

Zdroj: GROHE

Obě možnosti však zaručují maximální chuť, hygienu a bezpečnost, a nakupování balené vody, ať už ze zvyku, nebo kvůli nedostatečné kvalitě, se díky nim stane minulostí.

Více najdete na www.grohe.cz.

Komerční informace; zdroj: GROHE

Kategorie: Kuchyně
Tagy: filtrace vody kuchyň kuchyňské baterie vodovodní baterie
Sdílejte článek