kuchyňské baterie

Kuchyňské baterie dnes už najdete v kamenných obchodech i internetových prodejnách opravdu v různých provedeních. Podle čeho však zjistíte, která kuchyňská baterie je skutečně kvalitní, a jak sladit kvalitu s designem vaší kuchyně?

Tekoucí voda z kohoutku
Kuchyně

Vybíráte kuchyňskou baterii? Už nestačí brát ohled jen na vzhled a velikost

Kvalitní kuchyňská baterie je neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně. Dnes od ní očekáváme, že zvládne podstatně víc než obyčejný vodovod s teplou a studenou vodou. Ideální je, když je úsporná, obsahuje sprchu na mytí ovoce a zeleniny, ještě lepší, když má zabudovaný filtr na čistou pitnou vodu. Vybavení záleží samozřejmě na tom, kolik financí můžeme a chceme do kuchyňské baterie investovat.

ZZH_T24177I02_000_01
Kuchyně

GROHE PHANTOM BLACK

PRVNÍ TŘÍDA POVRCHOVÉ ÚPRAVY. IKONICKÝ DESIGN. ČERNÁ ELEGANCE.

Kuchyňský systém GROHE Blue Pure
Kuchyně

Požitek z vody přímo z kohoutku – vychutnejte si čerstvou vodu s GROHE Blue Pure

Kuchyňský systém GROHE Blue Pure poskytuje dokonale chutnající, ošetřenou vodu přímo z dřezové baterie. Společnost GROHE uvedla na trh čtyři nové modely tohoto systému, a to s výpustí ve tvaru C, L, nebo U, a variantu s vytahovací sprškou. Tyto baterie nejenže dodají kuchyni moderní vzhled, ale díky pokročilé filtrační technologii se z vaší místní vody stane ta nejlepší voda široko daleko. Lahodná, pitná voda ze systému GROHE Blue Pure představuje zároveň efektivní způsob, jak učinit váš každodenní život udržitelnější a pohodlnější.

Kuchyňská baterie s filtrací GROHE Blue Pure
Kuchyně

Čistá chuť, dokonalý požitek: Filtrační baterie GROHE Blue Pure

Kuchyňská baterie GROHE Blue Pure vám snadno umožní zlepšit chuť vody ve vaší domácnosti. Filtrační technologie baterie GROHE Blue Pure přemění běžnou kohoutkovou vodu na lahodně chutnající, čistou pitnou vodu.

Kuchyňská baterie
Novinky

Společnost GROHE získala prestižní ocenění Nejdůvěryhodnější značka v Čechách i na Slovensku

Osmý ročník marketingového programu Důvěryhodné značky zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěryhodnost značek na trhu v České republice. V kategorii „Vodovodní baterie“ cenu Nejdůvěryhodnější značka získala společnost GROHE. Ze sedmého ročníku na slovenském trhu si ocenění odnáší ve stejné kategorii.

Černá baterie v kuchyni detail
Kuchyně

Černá je dobrá: podmanivé provedení GROHE Matt Black pro sofistikovaný interiér

Co se týče aktuálních preferencí v interiérovém designu, zdá se, že černá je nová bílá. A tento trend dalece přesahuje hranice kuchyně. Výrazně černé prvky v kuchyních, ale i kompletní, celočerné interiéry vidíme čím dál tím častěji na instagramových feedech, v designových magazínech a domácnostech milovníků moderního designu. Společnost GROHE nyní rozšiřuje svou barevnou kolekci GROHE Colors o Matt Black, matně černou, která umožní architektům a designérům obohatit své interiérové koncepty o odvážné designové klenoty.

Kuchyňská baterie
Kuchyně

Kuchyňské systémy GROHE Blue vám ukážou, že ta nejlepší voda je u vás doma

Lahodnou vodu nemusíte kupovat v plastových lahvích dovezených z opačného konce světa. Ta nejlepší voda je blíže, než si myslíte – přímo ve vaší kuchyni.

GROHE Zedra baterie
Kuchyně

Nejlepší z nejlepších: kuchyňská baterie GROHE Zedra získává cenu Kitchen Innovation Award 2021

Je to oficiální: Koncoví zákazníci důvěřují kvalitám baterie GROHE Zedra. Nová generace slavné řady kuchyňských baterií získala cenu „Golden Award – Best of the Best“ v kategorii „Kuchyňské baterie a dřezy“ v rámci prestižní ankety Kitchen Innovation Award 2021.

Kuchyňské baterie
Novinky

Kuchyňské baterie GROHE SmartControl – precizní ovládání na dosah ruky

Kuchyně je srdcem domova, kde se celá rodina schází, sdílí si navzájem nápady, vaří a užívá si jídla společně. Naše stresující každodenní životy nám však často poskytují jen minimum volného času. Proto je důležité, aby kuchyňské práce byly co nejpohodlnější. K tomu je nezbytné inovativní kuchyňské vybavení.

Novinky

Exkluzivní showroom GROHE v novém unikátním designu

Exkluzivní showroom GROHE LIVE CENTRUM na pražských Vinohradech byl navržen mezinárodním týmem designerů GROHE. Jedná se o zcela nový koncept s unikátním designem, který je v této podobě jedním z prvních v Evropě.