Zdroj: Grohe

Černá je dobrá: podmanivé provedení GROHE Matt Black pro sofistikovaný interiér

03. 03. 2022 Sdílet

Co se týče aktuálních preferencí v interiérovém designu, zdá se, že černá je nová bílá. A tento trend dalece přesahuje hranice kuchyně. Výrazně černé prvky v kuchyních, ale i kompletní, celočerné interiéry vidíme čím dál tím častěji na instagramových feedech, v designových magazínech a domácnostech milovníků moderního designu. Společnost GROHE nyní rozšiřuje svou barevnou kolekci GROHE Colors o Matt Black, matně černou, která umožní architektům a designérům obohatit své interiérové koncepty o odvážné designové klenoty.

Kuchyňské systémy GROHE v provedení Matt Black – vizuální klenot do kuchyně

„Černá je fantastickou barvou do interiéru, protože je v přirozeném kontrastu s všudypřítomnou bílou. Navíc vypadá skvěle po boku betonových, dřevěných a kovových povrchů. Matná úprava navíc tvoří atraktivní doplněk lesklých kuchyňských linek. Umožňuje vyvážit výsledný dojem. Jako jedny z prvních v této nové barvě představujeme vybraná splachovací tlačítka. V matně černé jsou nově také kuchyňské systémy GROHE Blue a Red.

Černá baterie v kuchyni detail

Zdroj: Grohe

Rozšířením naší úspěšné kolekce GROHE Colors reagujeme na rostoucí poptávku po skutečně osobitých obytných prostorech. Zákazníci chtějí do svých domovů v maximální míře promítnout svůj osobní vkus, a produkty GROHE umožňují všem architektům a designérům tato přání plnit,“ vysvětluje Patrick Speck, Leader LIXIL Global Design, EMENA.

Kombinace bezkonkurenčních technologií dávkování vody a stylového černého provedení Matt Black u kuchyňských systémů GROHE je skutečně vítězná. Za nádherným designem se totiž skrývá více než jen obyčejná dřezová baterie: Inteligentní kuchyňský systém GROHE Blue mění běžnou kohoutkovou vodu na filtrovanou, chlazenou a volitelně perlivou vodu. Balená voda v plastových lahvích tím ztrácí veškerý smysl. Kromě prémiového designu a atraktivních funkcí tak kuchyňské systémy GROHE Blue umožňují zákazníkům vést udržitelný životní styl.

Černá baterie v kuchyni detail

Zdroj: Grohe

Nesmíme opomenout ani systém GROHE Red, který dokáže zákazníkům poskytnout filtrovanou vodu s teplotou 100 °C, bez čekání spojeného s používáním rychlovarné konvice. Systém GROHE Red má snadné tlačítkové ovládání opatřené dětskou pojistkou ChildLock s certifikací TÜV, která zajišťuje maximální bezpečí pro vaše děti.

Poznejte budoucnost na naší nové digitální platformě GROHE X.

Zdroj: GROHE

Kategorie: Kuchyně
Tagy: černá Dřezová baterie inspirace kuchyň kuchyňské baterie kuchyňské dřezy rekonstrukce kuchyně
Sdílejte článek