IQcook, první a jediná indukční varná deska s programem vaření v páře

03. 09. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Novinka IQcook od společnosti Gorenje přivádí do kuchyní geniálního pomocníka, se kterým je vaření rychlé, úsporné, zdravé, bez starostí, bez námahy a s vynikajícím výsledkem. IQcook je první varná deska na světě, která používá nejmodernější […]

Novinka IQcook od společnosti Gorenje přivádí do kuchyní geniálního pomocníka, se kterým je vaření rychlé, úsporné, zdravé, bez starostí, bez námahy a s vynikajícím výsledkem. IQcook je první varná deska na světě, která používá nejmodernější technologii, inteligentní senzor pro automatické vaření v páře. Deska IQcook umí vařit sama, bez jakékoliv kontroly! Vždy nastaví správnou teplotu i výkon a to bez ztráty nutričních hodnot potravin a dokonce zvládne řídit několik vaření najednou.

 

IQcook – zdravé vaření v páře: IQcook je jediná varná deska, která umí vařit
i v páře a to dokonce v jakémkoliv hrnci vhodném pro indukci, stačí půl deci vody na kilo zeleniny! IQcook vždy nastaví správnou teplotu i výkon tak, aby nedocházelo ke ztrátě nutričních hodnot potravin.

IQcook – dokonalá čistota a maximální bezpečnost:
už žádné starosti s namáhavým odstraňováním špíny z varné desky, konec obav z připálení či přetékání tekutin z hrnce přes pokličku. S IQcook se totiž nic nepřehřívá a nepřetéká!

IQcook – více času a pohodlí:
už žádné dlouhé stání u plotny, v klidu se věnujte dětem, práci nebo sami sobě, IQcook vše pohlídá za vás. IQcook je prostě nepostradatelný pomocník!

IQcook – výjimečná kvalita a chuť jídla: už žádné nezdravé přepalování tuků, nemusíte vědět, jaká je optimální teplota oleje, ať už chystáte hranolky, maso medium, rare či well-done, IQcook zvládá správnou přípravu vašich oblíbených pokrmů.

Nová indukční deska IQcook v šířce 60 cm a 77 cm je součástí exkluzivní řady spotřebičů gorenje+. Značka gorenje+ je prémiová řada technologicky vyspělých, designových a úsporných spotřebičů, která přináší výrobky té nejvyšší kvality. Tyto spotřebiče splňují a překračují i ta nejpřísnější ekologická očekávání a normy díky velmi nízké spotřebě energie a vody, mají také řadu moderních technologických funkcí a dokonce i celosvětových prvenství – IQcook je toho nejlepším důkazem! Ihned po uvedení na trh deska IQcook získala ocenění Red Dot Design Award v nejprestižnější designérské soutěži. (Více o gorenje+ na www.gorenjeplus.com/cz.) V šířce 60 cm je indukční deska IQcook dostupná také v běžném sortimentu gorenje.

Nová generace indukčních varných desek XtremePower s technologií IQcook umožňuje bezstarostné vaření s přednastavitelnými režimy vaření i smažení a zároveň nabízí i běžné režimy. Nejmodernější technologie šetří drahocenný čas tím, že optimalizuje teplotu při vaření a šetří také elektrickou energii. Vaření s IQcook deskou může s plnou optimalizací parametrů přinést úsporu dokonce až 40 % spotřeby elektrické energie ve srovnání s běžnými varnými deskami s indukční technologií. Systém citlivých IQ senzorů se stane osvědčeným a spolehlivým pomocníkem, ať už se rozhodnete pro přípravu jakéhokoliv jídla. Senzorová technologie IQcook je na všech čtyřech indukčních varných zónách,  každá z nich má samostatné ovládání. K dispozici  je funkce Heating+ pro udržení stabilní teploty připraveného jídla, takže nehrozí servírování studených pokrmů, když se strávníci konečně sejdou u stolu. Velmi užitečná je také funkce Melting+ pro šetrné rozpouštění a odmrazování, stejně jako možnost okamžitého zvýšení výkonu na každé varné zóně (Powerboost+). Senzorové SLIDER ovládání všech funkcí přesně a rychle reaguje na dotyk prstu, i když je mastný, vlhký či jinak znečištěný přípravou jídel, není tedy třeba stále odbíhat ke dřezu, ani hledat utěrku… Patentovaná funkce SmartSense zabrání přetékání tekutin a připálení – pokud se voda vypařuje z hrnce nebo z pánve, SmartSense automaticky varnou desku vypne, takže se nic nepřehřívá a nepřetéká a odpadá tak únavné odstraňování nečistot z varné desky a drhnutí nádobí.

Revoluční IQcook technologie bude k dispozici v sadách nádobí s IQcook senzory připevněnými na poklice, stejně jako v podobě samostatných přídavných IQ senzorů, které mohou být spojeny s jakoukoliv sadou nádobí všech typů a materiálů. Opravdu neuvěřitelně flexibilní novinka!

Více o designových, technologicky vyspělých a úsporných spotřebičích značky gorenje na www.gorenje.cz
Zdroj: 

2media.cz, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně Novinky Spotřebiče
Tagy: kuchyň varna deska
Sdílejte článek

Diskuze