Kuchyňské váhy které dají vaší kuchyni ten pravý šmrnc

Kuchyňské váhy které dají vaší kuchyni ten pravý šmrnc

27. 08. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Žijeme v době, kdy se téměř vše kolem nás digitalizuje. Kuchyňské váhy samozřejmě nejsou výjimkou. Přesto na trhu stále narazíme na tradiční mechanické kousky. Mají ale ve srovnání s moderními elektronickými váhami vůbec šanci?    […]

Žijeme v době, kdy se téměř vše kolem nás digitalizuje. Kuchyňské váhy samozřejmě nejsou výjimkou. Přesto na trhu stále narazíme na tradiční mechanické kousky. Mají ale ve srovnání s moderními elektronickými váhami vůbec šanci? 

 
Není sporu o tom, že v přesnosti vážení každá trochu kvalitní digitální váha svoji předchůdkyni s rafičkou a číselníkem hravě předčí. Pokud ale nepotřebujeme například ze zdravotních důvodů odvažovat potraviny na pouhé gramy, pořád se najdou důvody, proč ve své kuchyni upřednostnit klasiku.  
   
Retro má své kouzlo
 
Jasnou volbou bude mechanická váha rozhodně pro vyznavače retro stylu, který poslední dobou zaznamenává velký boom. Výrobci kuchyňských doplňků vycházejí této módní vlně vstříc, takže pokud je vám retro blízké, můžete si v jeho duchu snadno vybavit celou kuchyň. Nemusíte ale ani extra milovat staré věci, někdy prostě stačí, že neoplýváte důvěrou k těm novým. Hledíte-li s podezřením na vše, co se ovládá elektronicky, nebo prostě jen neradi kupujete baterie, i vaše srdce si mechanické váhy jistě získají.

Kulina je sázkou na jistotu

 
Ve všech ostatních případech ale nejspíš přece jen zvítězí digitální váhy, jejichž nabídka na trhu je skutečně rozmanitá. Výrobci se předhánějí v designových řešeních, ale při výběru se určitě vyplatí hledět také na kvalitu. Kuchyňské váhy, které perfektně vypadají a navíc vám i při denním používání vydrží dlouhá léta, najdete například v internetovém obchodě Kulina.cz, který se specializuje na značkové vybavení do kuchyně a pro stolování.  

 
Multifunkční váhy Wesco
 
Milovníkům designu, ale také ekologickým nadšencům, kteří ocení dlouhou životnost, Kulina nabízí multifunkční váhy Wesco, které jsou k dispozici v různých barvách a slouží zároveň jako hodiny. Jsou vyrobené s německou precizností ve špičkové kvalitě, kterou zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy se zpracováním oceli.
 
Kvalita se značkou WMF
 
Dalším výrobcem, za jehož produkty si Kulina bezvýhradně stojí, je německá prémiová značka a produkty WMF, která každoročně získává nejvýznamnější světová ocenění za design. V e-shopu naleznete jak její ultra plochou stolní váhu, tak například speciální váhu ve lžíci, kterou oceníte, kdykoliv budete potřebovat rychle odměřit malé množství koření, mouky nebo čehokoliv dalšího.
 

Zajímá-li vás kompletní sortiment nejen kuchyňských vah, navštivte přímo web Kulina.cz   

Kategorie: Kuchyně Novinky Spotřebiče
Tagy: uspořádání kuchyně
Sdílejte článek

Diskuze