Moderní kuchyně na míru je luxusní záležitost

Moderní kuchyně na míru je luxusní záležitost

25. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

V kuchyni trávíme mnoho času a  je velmi důležitým prostorem. Mnohdy je kuchyně spojena s jídelnou, proto v ní nejen vaříme, ale také si vychutnáváme snídaně, obědy a večeře. Je to takové útulné místo setkání celé rodiny a přátel.

Většina hospodyněk si své království chrání a prahne po nejdokonalejším vybavení a designu kuchyňské linky. V dnešní době lze zakoupit nejrůznější modely kuchyňského nábytku, ale pozor, ne vždy musíme narazit na kvalitu.

Špičková kvalita versus cena

Před výběrem kuchyně bychom se měli zamyslet hned nad několika otázkami, protože ji nekupujeme každý rok. Samozřejmě lze navštívit obchody s nábytkem nabízející kuchyňské linky za příznivé ceny, ale kvalita materiálů a zpracování pokulhává. Pokud toužíte po skutečném luxusu, nechte si vytvořit kuchyně na míru. V každém případě byste se měli rozhodnout pro spolehlivého českého výrobce, který se orientuje v nejnovějších trendech a materiálech. Kuchyně musí splňovat nejen designovou stránku, ale také praktickou funkci. Jaká by to byla linka bez dostatečného úložného prostoru, kvalitní pracovní desky a vnitřního vybavení? Pokud by postrádala nejdůležitější parametry a byla ze zlata, stejně by neuspěla.

zdroj JN Interier

zdroj JN Interier

Barvy dle vlastního výběru

Ať už chceme nebo ne, jako první vybíráme očima. Pokud vejdete do obchodu s nábytkem, prodavač vám představí kuchyně v omezených provedeních a barvách. Kuchyně na míru si můžete doslova vymazlit. Jsou k dostání v mnoha barevných odstínech a designech. Nanejvýš důležité je rovněž uspořádání kuchyně. Ne všichni prahnou po klasické rohové variantě a přiklánějí se k provedení dvou vodorovných linek. Toto uspořádání je v posledních letech velice populární a také praktické. Pakliže si objednáte nábytek na míru, můžete si určit maximální cenovou hladinu, podle které se bude výrobce řídit. Rádi byste si pořídili pěkné vybavení na klíč? Nahlédněte do kuchyně fotogalerie společnosti JN INTERIER. Náhle se před vámi objeví nekonečné možnosti.

zdroj JN Interier

zdroj JN Interier

Bydlení jako na obláčku

Určitě vám padnou do oka také vestavěné skříně, sedačky a postele, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje a jiný nábytek na míru. Ptáte se, proč právě JN INTERIER? Společnost je spolehlivým výrobcem nábytku na klíč a na českém trhu se pohybuje již od roku 2000. Vedení a výroba sídlí od roku 2012 v Brandýse nad Labem. Vše je počítačově řízeno a ručně kompletováno. Samozřejmě má první i poslední slovo zákazník. JN INTERIER vyrábí produkty prvotřídní kvality. Klient si může vybrat nábytek v nejrůznějších provedeních a cenových relacích. Společnost myslí také na servis a odbornou montáž. Nekupujte zajíce v pytli. Zaměřte se na osvědčeného českého výrobce nábytku do kuchyně, ložnice, obývacího i dětského pokoje.

ZDROJ: PR článek společnosti JN Interier Česká republika, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně
Tagy: dýně kuchyň
Sdílejte článek

Diskuze