Nenápadní strážci funkce

22. 04. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Při výběru úložných prostor nejen v kuchyni se většinou hledí především na materiál a vzhled povrchu. Co je však mnohem důležitější z hlediska následného pohodlí, je to, co v ideálním případě není vůbec vidět, tedy systémy vodicích […]

Při výběru úložných prostor nejen v kuchyni se většinou hledí především na materiál a vzhled povrchu. Co je však mnohem důležitější z hlediska následného pohodlí, je to, co v ideálním případě není vůbec vidět, tedy systémy vodicích lišt a kování. Jen na nich totiž záleží, zda se vám nábytek bude snadno a příjemně používat a jak dlouho bude sloužit.

 Nový systém LEGRABOX ve strohém pojetí a přímočarém designu získal v roce 2011 cenu `interzum award: intelligent material & design`. Foto: Blum

Se systémem TANDEMBOX intivo můžete zorganizovat čelní výsuvy zcela podle svých individuálních potřeb a požadavků. Umožňují to nové, rozmanité možnosti realizace a rozlišení čelních výsuvů pojatých v nejrůznějších materiálech a barvách.
Cena (vnitřní zásuvka TANDEMBOX intivo, 500 mm, 30 kg, bílá): 1 789 Kč
Foto: BlumŠiroké, těžce naložené výsuvy běhají s TANDEM plus pro 50 kg lehounce dokonce i při vysokém zatížení. Komfort lze ještě navýšit kombinací vodicího systému a elektrického způsobu otvírání.
Cena (Blum TANDEM plus BLUMOTION, 550 mm): 786 Kč
Foto: Blum

Úhlové závěsy CLIP top BLUMOTION jsou vybaveny integrovaným tlumením. Měkké a tiché zavírání je uloženo v samotném závěsu. Tato řada obsahuje široké spektrum typů závěsů.
Cena: od 59 Kč
Foto: BlumKování by rozhodně nemělo být jen prázdným designovým kouskem, musí také dobře plnit svou primární funkci. Dveřní závěsy Sensys v sobě kombinují perfektní vzhled, komfort a spolehlivost. Dveře se zavírají automaticky a jemně už z úhlu 35°.
Cena závěsu s integrovaným tlumičem a podložkou: od 68 Kč
Foto: Hettich

Posuvné dveře jsou v kurzu. Není divu – jsou praktické, bezpečné a vypadají skvěle. Nový systém posuvných dveří Slide Line 55 Plus přináší flexibilní design, který sedne každému prostoru. Uplatníte ho nejen v kuchyni nebo jídelně, ale i v obýváku či ložnici.
Cena za kování pro skříň šířky 2 metry se 2 posuvnými křídly: 330 Kč
Foto: Hettich 

Systém vodicích lišt Quadro V6+ s integrovaným tlumením Silent Systém pro dřevěné zásuvky „uveze“ až 50 kg. Je tak vhodný zejména pro kuchyňské šuplíky plné talířů, zásob cukru, mouky nebo stohů kuchařských knih. I přes velký náklad zajíždějí zásuvky tak tiše a měkce, že o nich vůbec nevíte.
Cena za pár pro 1 zásuvku: od 530 Kč (podle délky zásuvky)
Foto: Hettich

Text: Dominika Záveská
Foto: archiv firem
Zdroj: časopis HOME, JAGA MEDIA, s.r.o.

Kategorie: Kuchyně Nábytek
Tagy: drez kuchyň
Sdílejte článek

Diskuze